2726

مشکلتون تو اون دوران سر چه موضوعی بود و چه مدت طول کشید درست بشه؟

تو اون مدت که باهم مشکل داشتین از هم جدا و دور بودین یا پیش هم

مشکلتون بعد اینکه حل شد رابطتون بهتر از قبل شد یا معمولی؟

گفتنش چ سودی داره

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ک از وقتی معتاد شده باهاش مشکل دارم همش باهم درگیریم 8 سال میشه تا الانم حل نشده قبلا خیلی همو دوست داشتیم الان بخاطر بچه هام تحملش میکنم رابطمونم خیلی سرد شده😪

2728

شوهرم یکسال بیکار بود اجاره عقب مونده یخچال همیشه خالی حتی گوشی نداشتم همین دوسال قبل حتی پول نون نداشتیم سه شب پشت هم ماکارونی خودم هرسه وعده رو چون چیزی نداشتیم خیلی سخت گذشت وحشتناک خداروشکر ک گذشت اون روزا 

خدایا ازته قلبم بتواعتماددارم میدونم هیچ وقت دستمو رهانمیکنی 

بعد دنیا اومدن پسرم مادرش جنگی بپا کرد الهی خدا لال و دست و پا بسته از دنیا پاکش کنه چنات فتته ای کرد از خوشبختی فقط پسرمو کم داشتم الان فقط پسرمو دارم الان فقط اروم شده چون دوباره حامله ام ولی بازم اون عفریته کاراشو شروع کرده اون گمبشه نشکلاتم حل میشه دعا کن