2733
2734

من خیلی خنگم همیشه  تاالان پیش دو سه نفر همه جزییات زندگیمو میگفتم ولی اونا کلا هیچی به من نمیگن ولی من احمق تاالان اگاه نشدم ۲۲ سالمه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

واسه هیچ کس هیچی نگو  بعدا بهت میگن  تو دعوا

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر
2738
خب چرا هر رازی داری پیش همه میگی فک نکن ادمای این دور و زمونه رفیقتن

تقصیر مامانمم هست کلا هرچی مشکل داریم جار میزنه  منم از اون یاد گرفتم 

انوقت اونا  دخترشونو تو نامزدی پس زدن هیچ نگفتن ما از طریق  ینفر دیگه فهمیدین   انوقت مادر من  یروزم قهر بودم خونش همه اونارو خبردار کرده بود

تقصیر مامانمم هست کلا هرچی مشکل داریم جار میزنه  منم از اون یاد گرفتم  انوقت اونا & ...

متاسفم برای مامانت

ولی اینجور آدما یه قلب مهربونی دارن که نگو ،، واینکه زیادیم برون گرا هستن

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد ...

من قبلا احمق بودم اما الان ادم شدم 

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
2706