2737
2734

من ۱۹ هفتمه تازگی انومالی دادم الان داشتم ازمایش غربالگری اولم رو نگاه میکردم که خیلی اتفاقی دیدم اسمم رو اشتباهی نوشتن 

ببینین جواب ازمایش سه برگه اس برگه اول و دوم اسم و فامیل خودمه اما برگه سوم ی اسم دیگه نوشتن با فامیلی خودم 

یعنی ممکنه اشتباه شده باشه

چه خاکی تو سرم بریزم اگه اشتباه کرده باشن 

قلبم داره میزنه بیرون از سینه ام توروخدا بگین چیکار کنم

اکانتی برای درد و دل های دو خواهر❤👭❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نگران نباش پیش میاد

میبینی گاهیی سن رو اشتباه میزنن

وزن هدف 70 کیلو تاپایان این تیکر خدایا خودت کمکم کن اراده داشته باشم و انگیزه.وزن اولیه ۱۰۸.بعد ۱۰۴.ودربزج ۹ سال ۱۴۰۰شدم ۹۸در تلاش اومدن وزنم به ۹۰کیلو/از ۴مهر ۱۴۰۱رژیم رو شروع کردم/از وزن ۱۰۴ونیم درتاریخ ۱۳ابان رسیدم به۹۷ونیم✅...۲۲ابان وزن ۹۶✅8اذر95و800
2738

عزیزم نگران نباش حتما اشتباه تایپی بوده استرس واست سنه هااا آروم باش

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام سلام 😍خوبین منم خوبم بیاین خودمو واستون معرفی کنم اسمم نورالهدی و متولد ۸۲هستم سال ۹۸ ازدواج کردم 😍سال ۹۹/۵/۲۹تستم مثبت شد ومن بهترین حس دنیا رو تجربه کردم ۹۹/۵/۳۰ازمایشم مثبت شد جان مادر خوش اومدی به زندگیمون 😍😍۱۴۰۰/۲/۱۰دخترم عشق دلم بدنیا اومد مادر فدات بشه زایمان سختی داشتم ولی گذشت .....پنج ماهگی دخترم اقدام کردم اخه من عاشق بچم هر روز دعا و نذر و دکتر ولی .....در۱۲محرم۱۴۰۱ دونستم تخمدانهام داغونن ومن شانس بارداریم کمه😢میشه واسم دعا کنید خواهرهای گلم ممنونتون میشم انشاالله حاجت روا بشید اخه الان تقریبا دوسال رفت بشه ومن نشدم حالم خیلی بده 😢 توکلم به خداست خدایا نا امیدم نکن اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه .... در تاریخ ۱۴۰۲/۹ دکترم  بهم گفت تو باردار نمیشی متاسفم ولی من امیدم به خداست ودر تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۰رفتم سونو گفت تو تنبلی تخمدان نداری وسالمی ویه فولیکول خوب هم داررری خدایاااااا شکرررت من مطمئنم تا عید نوروز ۱۴۰۳باردارررررم😍😍😍خدایاشکرررررت من عید نوروز ۱۴۰۳ باردارمممم😍😍میشه واسم دعا کنید سالم به دنیا بیاد؟

اشتباه تایپی بوده

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر
عزیزم نگران نباش حتما اشتباه تایپی بوده استرس واست سنه هااا آروم باش

سمه*

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام سلام 😍خوبین منم خوبم بیاین خودمو واستون معرفی کنم اسمم نورالهدی و متولد ۸۲هستم سال ۹۸ ازدواج کردم 😍سال ۹۹/۵/۲۹تستم مثبت شد ومن بهترین حس دنیا رو تجربه کردم ۹۹/۵/۳۰ازمایشم مثبت شد جان مادر خوش اومدی به زندگیمون 😍😍۱۴۰۰/۲/۱۰دخترم عشق دلم بدنیا اومد مادر فدات بشه زایمان سختی داشتم ولی گذشت .....پنج ماهگی دخترم اقدام کردم اخه من عاشق بچم هر روز دعا و نذر و دکتر ولی .....در۱۲محرم۱۴۰۱ دونستم تخمدانهام داغونن ومن شانس بارداریم کمه😢میشه واسم دعا کنید خواهرهای گلم ممنونتون میشم انشاالله حاجت روا بشید اخه الان تقریبا دوسال رفت بشه ومن نشدم حالم خیلی بده 😢 توکلم به خداست خدایا نا امیدم نکن اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه .... در تاریخ ۱۴۰۲/۹ دکترم  بهم گفت تو باردار نمیشی متاسفم ولی من امیدم به خداست ودر تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۱۰رفتم سونو گفت تو تنبلی تخمدان نداری وسالمی ویه فولیکول خوب هم داررری خدایاااااا شکرررت من مطمئنم تا عید نوروز ۱۴۰۳باردارررررم😍😍😍خدایاشکرررررت من عید نوروز ۱۴۰۳ باردارمممم😍😍میشه واسم دعا کنید سالم به دنیا بیاد؟
2706