2733
2734
عنوان

کوچصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 1386 بازدید | 60 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گیلانی ها همه میدونن کجاست 

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2728
نزدیک دریا هستید؟؟؟

ماهستیم 

اینجاگرمه نمیشه بیرون،رفت سخته مگرباماشین

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده
گیلانی ها همه میدونن کجاست 

آره دیگه

ولی غیر گیلانی ها چی؟

خودم ناراحت شدم، بعد ۴۰ سال تازه فهمیدم

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
2738

دیشب تعریف میکردم یکی یباربالهجه پرسید کوچه ی اصفهان کدوم وره

گفتم کوچه اصفهان نداریم هی میگفت کوچه ی اصفهان

کوچصفهان میخاس

مهربان باشیم .خاموش بودم بعدسالهاروشن شدم.اهل دعوا نیستم. پس حق باشماس.بعضی تاپیکانصفه بودم سوال مونده ذهنم میپرسم بعد.خوش باشید دوستان.خاستی برای برآورده شدن حاجاتم صلوات بده
حالا این کوچصفهان خوبه  رفتیم استان خوزستان.یه روستایی بود فکر کنم اسمش  : سید  پیر ...

عسلویه هست نخل تقی

سمت مازندرگان وگیلان هم یجوراسمایی هست

بعضیامخفف شدن

ماهستیم  اینجاگرمه نمیشه بیرون،رفت سخته مگرباماشین

با همه سرسبزی و صفا و طبیعت عالی که دارید، واقعا اون شرجی بودنه اذیت کننده است

خب علتش چیه؟ واقعا اصفهانی داره توش؟؟؟

نع اصفهانی نداره تا اونجایی که من می‌دونم

مخالف حضور بداخلاقا تو سایت 🌺                                عشق جانم امام زمانم ♥️                                                                                                           
با همه سرسبزی و صفا و طبیعت عالی که دارید، واقعا اون شرجی بودنه اذیت کننده است

آره واقعا

فروردین گاها اردیبهشت

ومهر هواخوبه اذیت کننده نیست

حالا این کوچصفهان خوبه  رفتیم استان خوزستان.یه روستایی بود فکر کنم اسمش  : سید  پیر ...

ایران خیلی دیدنی و جالبه. دلم می خواست میرفتم یه ایرانگردی مفصل. همین روستاها و شهرای کوچیک

دیشب تعریف میکردم یکی یباربالهجه پرسید کوچه ی اصفهان کدوم وره گفتم کوچه اصفهان نداریم هی میگفت کوچه ...

😂😅

من خیلی شنیده بودم. ولی عمرا فکر نمیکردم گیلان باشه

2706