2733
2734
عنوان

عروسی پسر خالم چی بپوشم بیایید

376 بازدید | 10 پست

من حنابندونم 20 نفر مهمون بودن پارسال ی لباس شیری رنگ مجلسی بود دیگه نپوشیدمش

حالا عروسی پسر خالمه زنشم باهاشم خیلی صمیمی هستم 

بنظرتون لباس بخرم یا همينو بپوشم 

مدلش خیلی زیباست ولی بخاطر رنگش دو دلم

درست نیس تو عروسی لباس شیری  سفید نباتی پوشید 

ب نظرم بخر

حاجی حال یه ایران بده هرچی داشتیمو شکافتنش🖤                  "سکوت صدای مورد علاقه ی منه"   [intp]                             《به مردم میزنن تیر جنگی ، آب قطعه برق جیره بندی ، ما دنبال حقمونیم ، دست به دست تا سرنگونی✊》            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رنگ شیری خوب نیست؟

دلم میخواست ووسه عر سی داداشم لباس شیری یا نباتی بگیرم

فقط 8 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اژدهای کوچک پرسید:اگه بعضی‌ها از من یا کارهام خوش‌شون نیاد چی؟پاندای بزرگ گفت:«تو باید راه خودت رو بری.بهتره اون‌ها رو از دست بدی تا خودت رو.»    اقای قاضی:یه جا هست به اسم  وقتی  دیگه هیچی شادت نمیکنه؛ الان دقیقا همونجام.  
اگه مشکل مالی نداری بخر ببخشیدا ولی رنگ سفید تو عروسی برا همه خزه جز عروس کسی نباید بپوشه تا عروس تک ...

خب شیری و نباتی مث لباس عروس تیست

بعدم لباس عروس خیلی متفاوته با مجلسی ،تاج و تورم داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اژدهای کوچک پرسید:اگه بعضی‌ها از من یا کارهام خوش‌شون نیاد چی؟پاندای بزرگ گفت:«تو باید راه خودت رو بری.بهتره اون‌ها رو از دست بدی تا خودت رو.»    اقای قاضی:یه جا هست به اسم  وقتی  دیگه هیچی شادت نمیکنه؛ الان دقیقا همونجام.  
2738
نعععع حالا که نگرفتی اصلا نگیر خزه واقعا خزه. 😐😐😐

ببخشید چی خزه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب شیری و نباتی مث لباس عروس تیست بعدم لباس عروس خیلی متفاوته با مجلسی ،تاج و تورم داره

عزیزم سفیده دیگه به هر حال شیری بودنش مهم نیست سفید بودنش مهمه خیلیا بد می دونن. فکر کن برا زن داداشتم مهم باشه تا یه مدت طولانی دلگیر می شه این همه رنگ... چرا سفید آخه