2733
2734
عنوان

واسه همسرم کار پیدا شده

242 بازدید | 15 پست

سلام خانوما ما ۲ سال ازدواج کردیم همسرم ۲۵ سالشه کارش اژانسه و روزی از ۱۰۰ تا ۲۵۰ کار میکنه ولی ثابت نیست.تازه هم پسرم بدنیا اومده ۲۰ روزه. تازه کار واس همسرم پیدا شده توی اشپزخونه ی کلانتری ماهی ۵ تومن با بیمه من دوست ندارم بره چون فقط هفته ای ۱ روز تعطیله و کار الانش جوریه ک دراختیار خودشه بنظر شما خوبه بره؟ کارش سنگین نیست.نمیدونم چیکار کنم😓😔

خوب راننده بودن که نمیشه شغل دائم یه جوون 

باز سر یه کار ثابت بره ممکنه شرایط ارتقا پیدا کنه 

حتی بره کارگر یک کارخونه وایسته و کار یاد بگیره مثل جوشکاری و.... ۵ سال بعد شرایطش خیلی فرق میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب راننده بودن که نمیشه شغل دائم یه جوون  باز سر یه کار ثابت بره ممکنه شرایط ارتقا پیدا کنه&n ...

الان با بچه نمیشع ک چیزی یاد بگیره.. پنج تومن هم چیزی نیس ک بتونیم بگذرونیم. نمیدونم والا جیکارکنم

2738

کار آژانس برای یه جوون کار مناسبی نیست و هیچی یاد نمیگیره علاوه بر این بیمه هم نداره و اگر یه روز مثلا بیمار بشه یا کار داشته باشه هیچ حقوقی هم نداره

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍
من خودم ارایشگرم ولی میترسم بخاطر ضربه روحی بچم برم سرکار دیگه

برو سرکار بچه رم بزار پیش مادرت اگه هست تو جایی که زندگی میکنی مثل اینهمه کارمند واقعا الان زندگی با یه حقوق نمیچرخه واسه اینده ی بچتم میتونید سرمایه گذاری کنید

سلام بزار بره چند سال دیگه رو خبر نداری ممکنه خدایی نکرده برای همسرت مشکلی پیش اومد که نتونست کار کنه اونجا حداقل بیمه ست امنیت شغلی داره ،چند روز مریض باشه یا ماشینتون رو فرض کن دزد ببره میخوای چیکار کنی ؟شانس یک دفعه در خونه ادم رو میزنه

آره خوبه خیلی.

نه ماشین مستهلک میشه‌. نه پول گاز و بنزین میده‌. نه اعصاب خوری و‌ مسافر کشی و کمیسیون آژانس.

دیگه باید طاقت بیاری‌. منم قبلا همسرم مدام در اختیارمون بود.  الان بعد نهار میره تا صبح‌. خودم و‌ پسرم به همه کار میرسیم

یه بچه تا مدرسه رفتنش هزارویک رسیدگی لازم داره.تازه با مدرسه رفتنا رسیدگی ها بیشتر میشه.کار کردن یه مادر خیییلی سخته بخصوص تا قبل از مدرسه

نی نی ها یهو خودشونو موقع شیرخوردن یا بازیگوشی توی بغل،هول میدن به عقب، مواظب باشین مثلا پشت سرشون دیوار یا مبل نباشه.نی نی هم مثل ما تشنه میشه بهش آب بدین.انگشت مکیدن بچه علاوه بر نشانه ی گرسنگی نشانه ی تشنگی هم هست چون به کمک انگشت توی دهنشون آب تولید میکنن،پس آب بدین به نی نی، دندونی یه جنس نرم و یه جنس تقرییبا نرم بخرین و همیشه توی بشقاب پلاستیکی یا جایگاه خود دندونی، روی زمین بذارین تا بچه هروقت خواست راحت برداره.موقع دندون دراوردن غذا نمیخورن و نق نقو میشن.پس درکشون کنیم چون به اندازه کافی نی نی خودش درحال اذیت شدن هست.اینجورمواقع مایعات مثل شربت شیرین خونگی مثلا شربت البالو، به و ... بدین، برای از پوشک گرفتن عجله نکنین اصصصصلا حتی ممکنه چندین ماه توضیح بدین تا دلش بخواد و سن و درکش برسه تا واقعا اون کاری که شما میخواین رو انجام بده،مثلا سرپا نشینه اصلا و هیچ روش و وسیله هم قبول نکنه.اگه دیدی صبرت کم شده و بعد از ده بار تذکر و حرف و ۱۰۰بار آموزش، داد میزنی ،دوسه تا برنامه تفریح و رفت و امد بذار.اگه تغییری نکردی برو دکتر و قرص ضعیف بخور،تا کلا بدنت ریلکس بشه.بچه دو الی ۳ ماه قبل از ۳ سالگی،الکی گاز نمیگیره، دندون آسیاب درمیاره و میل به گاز گرفتن چیزی داره پس دندونیاشو که از داروخونه خریده بودی بشور استریل کن بذار تو لیوان بذار پایین ترین طبقه یخچال و بهش بگو این برای شماست که گاز بگیریش( وگرنه بچه بی تربیت و گازگیر نیست،ولی وقتی هی بگیم گگاااززز نگیر ،بی تربیت،،،،،،،اونم تو ذهنش درج میشه یه بچه ی بی تربیت گازگیره و باید به همین کار ادامه بده
2706