2737
2734
عنوان

میشه نظرتونو بگین

103 بازدید | 8 پست

بچه ها من برای ی درس معارف، نیاز به کتاب داشتم رفتم بخرم، پاساژ بسته بود به علت تعمیرات

منم راستش وقت ندارم برم دنبال کتاب، چون جایی که توی شهرمون برای خرید کتب درسی و دانشگاهی بود، به علت تعمیرات تعطیل بود.

من داخل گروه دانشگاه گفتم اگه کسی داره ازش بخرم کتابو، اسم کتابو سرچ کردم داخل گروه دیدم ی نفر قبلا درخواست برای فروش گذاشته، بهش پیام دادم

وازشون قیمت پرسیدم، گفتن کتاباشونو نمیفروشن و اهدا میکنن.

بنظرتون زشته ک کتاب اهدایی بگیرم؟ یا اشکالی داره که بهشون بگم من فقط باهاش امتحان میدم و بعد اهدا میکنم به کتابخانه دانشگاه؟

اهدا یعنی میخاد هدیه بده به هر کس که میخاد نه اصلا بد نیس بگیری 

بعدم نیازی نیس چیزی بهش بگی بگیر کتابو اگر خواستی نگه دار اگر نه ببر بزار تو کتابخونه بقیه استفاده کنن 

من خودم همیشه کتابامو امانت میدم باز پس میگیرم میدم به بعدی. 

ولی خب نگه میدارم چون یک روزی لازم میشه. 

و خودمم از بقیه هم اهدا گرفتم هم امانت 

اصلا بد نیس عزیزم کمک به هم همینه دیگه حکم صدقه را نداره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اهدا یعنی میخاد هدیه بده به هر کس که میخاد نه اصلا بد نیس بگیری  بعدم نیازی نیس چیزی بهش بگی ب ...

یکم حس میکردم اینکه بدون هزینه ازش کتابو بگیرم زشته

ممنون بابت نظرت، همین کارو میکنم💗

2731
من خودم همیشه کتابامو امانت میدم باز پس میگیرم میدم به بعدی.  ولی خب نگه میدارم چون یک روزی لا ...

دقیقا نگران همین جمله آخرتون بودم که نکنه این مفهومو داشته باشه

مرسی عزیزممم

عزیزم ازش بگیر و بهش بگو بعد ازینکه ازش استفاده کردی بهش بر میگردونی ، یا خودتم به کتابخانه یا شخص دیگه ای اهدا میکنی 

دنیا برای پولدارها و خشگلاس ، من به دنیا اومدم که دنیا خالی از تماشاگر نباشه... 💔💔💔💔
عزیزم ازش بگیر و بهش بگو بعد ازینکه ازش استفاده کردی بهش بر میگردونی ، یا خودتم به کتابخانه یا شخص د ...

ممنون عزیزم

خودمم به همین فکرکردم که بهشون بگم برای امتحانه و بعدش بهشون برمیگردونم. چون راستش تاحالا اینکارو انجام ندادم و حس میکنم ب غرورم بر میخوره، ایندفعه مجبورشدم چون پس فردا امتحان دارم

2738