2737
2734

بچه ها من این بازی رو قبلا تو نی نی سایت دیده بودم و میدونم اسکی رفتم ولی دیگه حوصلم پوکیده بود ببخشید 

حرف اول اسمتون و حرف اول شهری که تو زندگی می‌کنید رو بگید تا حدس بزنیم 🤣🍭🍭🍭🍭🍭🍭🍭💙💙💙💙❤❤❤❤❤❤💞💞💞💞💞

توهین ممنوع 🚫

دلم نمیخواد دلخوری پیش بیاد 

صرفا جهت خوشگذرونی و وقت گذروندن و جنبه فان داره 🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍓🍓🍓🍓🍓🍓❤❤❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ا.  اسمم

ق.   شهر

میشه این دعا رو در حقم بخونید 🙏اللهم الرزقنا شهادت فی سبیلک🧡بیدلیل خوب باش💙 به قول آن رفیقمان: حرف هایی در دلم هست اما حاضرم فقط  به کسی بگویم که فردا آخرین روز  زندگی اوست💔✌️من باختم ولی میسازمش🌿 خدایا تو را بر آنچه از حکمتت ندارم. شکر و برای آنچه از رحمتت دارم سپاس🌿💚مهر۱۴۰۱
2728

م

ر

حاجی حال یه ایران بده هرچی داشتیمو شکافتنش🖤                  "سکوت صدای مورد علاقه ی منه"   [intp]                             《به مردم میزنن تیر جنگی ، آب قطعه برق جیره بندی ، ما دنبال حقمونیم ، دست به دست تا سرنگونی✊》            

ز

ا

الماس یک تکه زغال سنگ است که فشار را به خوبی تحمل کرده است.برای موفق شدن باید سختی هارا تحمل کرد.......              ما بده کسیو نخواستیم ولی هر چی زمین خوردیم صدای آشنا اومد
2738

ن ک

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 
2706