2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کاچی بخور.دارچین و عسل..سیاهدونه و عسل

روغن سیاهدونه رو روی شکم و زیر شکمت بزن و ماساژ بده بعدم شکم بند ببند..جاهای سرد نشین .سردیجات نخور

تو دوران پری شکمتو ببند..حمومم رفتی زودی بیا بیرون(بخار حموم خوب نیست رطوبته)

مهران جان"محبوبم اگر از تو درباره ی من  پرسیدند بگو دوستم  دارد....بسیار دوستم دارد .....! ❤                     من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                          
2738
اتفاقا الان خوردم چند وقت بخورم خوبه ؟!!

والا نمیدونم یدفه که گرم نمیشه هر روزم بخوری که جالب نیست

کلا قصد بارداری اگر دارین سردیجات نخورین 

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت
مثلاً من از روز دوم زیاد بود و پر حجم ولی الان کم شده جوری که مثلا روزی سه یا چهار بار نوار عوض میکن ...

طبیعیه که روزی سه یا چهاربار

سلامتي،ارامش، شادي، عشق و احترام؛ثروت
والا نمیدونم یدفه که گرم نمیشه هر روزم بخوری که جالب نیست کلا قصد بارداری اگر دارین سردیجات نخورین& ...

اره زیادش ضرر داره ولی معمولا این چیزا باید چند وقتی خورده بشه تا تاثیر کنه 

اتفاقا الان خوردم چند وقت بخورم خوبه ؟!!

توروزای پریودت سعی کن هرروزبخوری خرمابخورمرغ وبرنجونخورتخم مرغ نخور

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2706