2726
عنوان

ازدواج با خانم مطلقه

| مشاهده متن کامل بحث + 2002 بازدید | 119 پست
خدا  داداش تنوع  طلب شما رو لعنت کنه بعد ی سال دلش زده

خدا تورو لعنت کنه تا آخر عمرت. اون زنه خودش گفته منو بعنوان صیغه معرفی ‌کنید خودش خواسته😐😐😐😐 برادر من هم بعنوان صیغه کوتاه مدت قبول کرده اگه زنه نمیخاست که نمیومد 

.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا تورو لعنت کنه تا آخر عمرت. اون زنه خودش گفته منو بعنوان صیغه معرفی ‌کنید خودش خواسته😐😐😐😐 برا ...

اینقدر از داداش جونت دفاع نکن  اگه داداشت خوب بود  ازدواج معمولی می‌کرد نمی رفت دنیال زن صیغه ای 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
اتفاقا خیلیا هستن که دنبال خاتم کارمند و شاغل برای ازدواج میگردن

ما که ندیدیم،،مگه نمیدونی عزیزم مردا از مجردا فراری ان بخاطر مخارج و اقتصاد و این داستانها....نمونه اش همین تاپیک.

2728
ما که ندیدیم،،مگه نمیدونی عزیزم مردا از مجردا فراری ان بخاطر مخارج و اقتصاد و این داستانها....نمونه ...

چی بگم عزیزم. مخارج که خیلی سنگین شده. 

ولی تو اطرافیان من اکثرا خانم شاغل میپسندن.

آن شاالله هر جایی و هر کاری می‌کنی خوشبخت باشی.

میدونی ادم مفت خور حقش داشتن زنو بچه نیست چون زن و بچش عذاب میکشن من خودم توچنین خانواده ای بزرگ شدم ...

دختر تجمل گرا که توقعات نجومی هم داره هیچ وقت ازدواج نمیکنه لاقل تو این شرایط

ای مثل من در خود اسیر ،لیلای من با من بمیر
ما که ندیدیم،،مگه نمیدونی عزیزم مردا از مجردا فراری ان بخاطر مخارج و اقتصاد و این داستانها....نمونه ...

من از خرج های کمر شکن عروسی و تجملات اول زندگی فراری هستم

ای مثل من در خود اسیر ،لیلای من با من بمیر
خدا تورو لعنت کنه تا آخر عمرت. اون زنه خودش گفته منو بعنوان صیغه معرفی ‌کنید خودش خواسته😐😐😐😐 برا ...

چقدر از داداش صیغه ایت دفاع میکنی

در انتظار فردا شب را سحر کن🎵                               با کوله باری از نور از شب گذر کن🎶.                     سرمست و عاشقانه در خود نظر کن🎼                         بشکن در قفس را از تن رها شو🎸                            درمان درد دردمند آن را دوا شو 🎻.                            از خود دمی برون آ محو خدا شو⁦⁦⁦🌬️⁩⁦🌨️⁩🌝          
من از خرج های کمر شکن عروسی و تجملات اول زندگی فراری هستم

اونا که با وام حله.

مهم روند و فرآیند زندگیه.

اما بنظرم تو ازدواج،، با دقت عمل کنید.

اگه بااون اون خانم اخلاقا تفاهم دارید و علاقه عمیق تری بین تون بوجود بیاد بهتره تا اینکه فقط تو فکر گذراندن مرحله اول شروع زندگی باشید.

اسی ببخشیدوسط تاپیکت سوال میپرسم بچه ها ی خانومی ک متاهله ۴۲ سالشه بچه بزرگم داره خیلی زنگو پیام ب نامزدم ک ۳۲ سالشه میزنه و حرفای عاشقونه میفرسته فقط میدونم اون زنه نکبت تقریبا زمانی که لاین اومده بود و گروه و گپ اینا اشنا شدن ولی با نامزدم جداشدن ولی هنوزم ک هنوزه اون زنه بااینکه میدونه منو داره چندین ساله ولی بازم دست نمیکشه عشقمم فقط قبلنا میذاشت باهاش بحرفم و دست به ردش کنم ولی دیگ هرچقدر بگم بذا حداقل فوشش بدم دلم خنک شه یکاری کنم دیگ مزاحمت نشه میگه نه من ک‌جوابشو نمیدم فکرشو نکن.چیکارکنم

رسیده پیری ام قبل از جوانی....تمام ارزوها بر دلم ماند....قصه انجاست که شب بودو هوا ریخت بهم من انقدر درد کشیدم که خدا ریخت بهم جرم تو یک نفر بودو آن یک نفر با تو سر تو و یک نفر کل جوانیم ریخت بهم. یه روزم نوبت منم میشه و برم پشت بومو بی پله بیام پایین.منم همون دختری که زیر فشار مشکلات زندگی کمرم شکسته پاهام تو مسیر تاول زدن مغزم له شده قلبم خط انداخته چشم و دلمم خونی ولی منو ببینی لبخند به لبمه صدای خندم خییلیارو اذیت میکنه  و کم نمیارم🙃❣
چقدر از داداش صیغه ایت دفاع میکنی

نه والا خاااااک بر سرش با این کاری که کرده اما این خانم رو به برادر من‌معرفی کردن خودش گفته من رو به آقایون معرفی کنید وگرنه برادر منکه شناسنامه اونو‌ ندیده بوده

.

نه نه

ببین  اقواممون یکی دقیفا علت ازدواحش همین بود با خانومی ازدواج کرد که ۳ تا بجه داشت گفت درعوض من عروسی نمیگیرم

بعد عقدش نکزد و صیعه فقط

هی صیغه تموم میشد میگفت برو 

اخرم خوشبخت نشدن.

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706