2733
2734
عنوان

ازدواج با خانم مطلقه

| مشاهده متن کامل بحث + 2002 بازدید | 119 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به اسم صیغه کوتاه مدت اومده مثل همه مردای دیگه که زن صیغه میکنن واسه یه مدت .پس کلک میخاسته بزنه به ...

عزیزم صیغه این تبعاتو داره برا همین کسی سراغش نمیره 

زن دستمال کاغذی نیست که یه سال با هم رابطه جنسی داشتن اومدیم و اصلا زنه حامله شد نمیشه که همینجوری دورش انداخت فک میکنی اون زن احساس نداره 

به کسی که به ویژه در سنین جوانی طاقت تحمل وجود خسته کننده ی دیگران را ندارد و به حق از معاشرت با آنان ناخرسند می گردد و به انزوا رانده می شود، توصیه می کنم که عادت کند، قدری از تنهایی خویش را به همراه خود به جمع ببرد، یعنی بیاموزد که حتی در جمع نیز تا اندازه ای تنهایی خود را حفظ کند، هر چه می اندیشد فورا ابراز نکند و همچنین آنچه را که می گویند زیاده به جد نگیرد،, و از دیگران نه از حیث اخلاقی، نه عقلی انتظار بسیار داشته باشد و بنابراین بی اعتنایی را در برابر نظرات آنان در خود استوار کند که این مطمئن ترین روش برای اعمال شکیبایی در خور تحسین است   شوپنهاور / در باب حکمت زندگانی🌻 خدایا بهم صبر بده رنج این روزامو تحمل کنم 😔🙏🏻
2728
حس میکنم ازش آتو داره داداشم می‌ترسه ازش 

چی بگم والا

بنظرم بذار بین خودشون حلش کنن و برای زندگی و رابطشون تصمیم بگیرن

وقتی یکی یه کاری رو میکنه باید خودش به عواقبش فکر کنه و اگه مشکلی پیش اومد حلش کنه

هر دوشون بزرگسالن... شاید با هم خوب و خوشحال باشن! کسی چه میدونه

هر کس با انتخابش تجربه و سرنوشت خودشو رقم میزنه

عزیزم صیغه این تبعاتو داره برا همین کسی سراغش نمیره  زن دستمال کاغذی نیست که یه سال با هم رابط ...

خدا لعنت کنه اونی رو که این خانم رو معرفی کرده بهش .اون خانم خودش معرفی کرده خودش رو که صیغه میشه .خودش گفته منو معرفی کنید صیغه بشم پس خودش خواسته این مدل رو .انقد برادر من عصبی شده نمیشه باهاش حرف زد 

.
2738

من مطلقه بودم با یه بچه مهریع ام نگرفته بودم یعنی وضع مالی خودم فقط در حد حقوق ماهیانه بود خواهر همسرم منو معرفی کرد به برادرش که مجرد بود الانم هم من هم همسرم خیلی خوشبختیم

😍عضو گروه نارنجی😍 تاریخ شروع 1401/11/26 وزن فعلی 78 کیلو وزن هدف  68
من گفتم بعضی مطلقه ها نه همه رو 😑تو چرا به خودت گرفتی چرا به داداش من توهین میکنی؟؟؟ خدا لعنت کنه خ ...

خدا  داداش تنوع  طلب شما رو لعنت کنه بعد ی سال دلش زده 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
من مطلقه بودم با یه بچه مهریع ام نگرفته بودم یعنی وضع مالی خودم فقط در حد حقوق ماهیانه بود خواهر همس ...

چند سال تون بود دو تاتون 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
من مطلقه بودم با یه بچه مهریع ام نگرفته بودم یعنی وضع مالی خودم فقط در حد حقوق ماهیانه بود خواهر همس ...

خداروشکر ❤️

به کسی که به ویژه در سنین جوانی طاقت تحمل وجود خسته کننده ی دیگران را ندارد و به حق از معاشرت با آنان ناخرسند می گردد و به انزوا رانده می شود، توصیه می کنم که عادت کند، قدری از تنهایی خویش را به همراه خود به جمع ببرد، یعنی بیاموزد که حتی در جمع نیز تا اندازه ای تنهایی خود را حفظ کند، هر چه می اندیشد فورا ابراز نکند و همچنین آنچه را که می گویند زیاده به جد نگیرد،, و از دیگران نه از حیث اخلاقی، نه عقلی انتظار بسیار داشته باشد و بنابراین بی اعتنایی را در برابر نظرات آنان در خود استوار کند که این مطمئن ترین روش برای اعمال شکیبایی در خور تحسین است   شوپنهاور / در باب حکمت زندگانی🌻 خدایا بهم صبر بده رنج این روزامو تحمل کنم 😔🙏🏻
تو دنبال راحتی وسواستفاده هستی بیخیال اون بدبخت شو شاید با یکی تو شرایط خودش یا پسر مجردی که این هدف ...

هزینه های ازدواج با دختر مجرد کمر شکن هست .

ای مثل من در خود اسیر ،لیلای من با من بمیر
هزینه های ازدواج با دختر مجرد کمر شکن هست .

میدونی ادم مفت خور حقش داشتن زنو بچه نیست چون زن و بچش عذاب میکشن من خودم توچنین خانواده ای بزرگ شدم برا همین اینقد واکنش نشون میدم 

2706