2737
2734
عنوان

رفیقم میخواد بره سر قرار😬😬

201 بازدید | 8 پست

یه دوست دارم که چندساله باهم دوستیم و الان با یه پسر از شهر دیگه در ارتباطه و میخواد بیاد و ببینتش 

خانوادش هم به من اعتماد دارن و من اگه به خانوادش اطلاع بدم دوستم نسبت به من بی اعتبار میشه و اگه نگم هم خانوادش بعدن بفهمن به میگن چرا نگفتی آخه جایی قرار گذاشته که ما میریم کلاس امیدوارم که لو نره

چکارکنم بنظرتون؟!

تعداد رای : 18
نظرسنجی
به خانوادش اطلاع بده
3
16%
نه چیزی نگو به خانوادش
15
83%

هیچکدوم😑

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چکار کنم دیگ😄

نمد واقعا

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

ما هم داشتیم از این گرفتاریا😂

چیکار کنی؟نباید بگی دیگه

گوش دوستتم بپیچون که من دخالت نمیکنم منو وارد این کارا نکن

مهران جان"محبوبم اگر از تو درباره ی من  پرسیدند بگو دوستم  دارد....بسیار دوستم دارد .....! ❤                     من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                          
2738