2737
2734
عنوان

گوهی سابقه سکونت برای مسکن ملی

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 29 پست
میگن ۵سال باید سکونت داشته باشی ببین چجورمیشه ازچه طریق دیگه ای میتونیدثابت کنید

سابقه بیمه مون اینجا سه سال و نیمه

مدرسه پسرم هم  که فقط کلاس سومه 

فقط بهداشت بچه کوچیکم که عضو شدیم نزدیک ۴ ساله 

ولی شناسنامه اش و محل تولدش برا شهر خودمونه   اونجا ششناسنامه اش رو گرفتیم

دیگه هیچی به ذهنم نمیرسه😭😭

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله  یکی از شروط تایید درخواست برای مسکن ملی  حداقل سابقه ی ۵ سال توی شهر مورد تقاضا هست ...

عزیزم تاریخ سکونت  مبایعه نامه

⚘تونستم کمکی به شما دوست عزیز کنم ' !!یه فاتحه برا پدر مهربونم بخونید .....⚘بدترین روز شهریور۹۹👌🌺
انصافا عنوان جذابی هم بود،منم جذب شدم

اره😛

#ایران_زمین.       "نخستین گام برای از میان برداشتن یک ملت، پاک کردن حافظه آن است. باید کتاب‌هایش را، فرهنگش را و تاریخش را از بین برد. بعد کسی را گمارد که کتاب‌های تازه‌ای بنویسد، فرهنگ تازه‌ای جعل کند و تاریخ تازه‌ای بسازد...”.ملت هارا از تاریخشان دور نگه دارید در این صورت راحت کنترل میشوند. تاریکاندیشان می‌خواهند زنان را درسیاهینگه دارند ؛آن‌ها ازروشنشدن ذهن زن می‌ترسند؛چون می‌دانند زن بداند، به کودکش هم یاد خواهد داد ... *من خود اندوهگین نیستم اندوه عالمم، سرزمینی در سینه ام گریه میکند*هیچ کدامتان جرات نداشتیدهمرنگ جماعت نشوید !برای گذراندن یک روز،چقدر زوال روح لازم داشتید،  چقدر دروغ، دولا راست شدن ،دستمال به دستی ،زبان ریزی و نوکر مآبی ! -ویرجینیا وولف
اداره ای جایی نیست برین ببینین قبول میکنن یانه مدارک دیگرو

باید بریم مسکن راه و شهرسازی 

فردا.

فقط دوروز مهلت داریم برا گواهی سابقه سکونت.

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
2738
عزیزم تاریخ سکونت  مبایعه نامه

منظورتون از مبایعه نامه نمیدونم چیه.

قرار داد قبلی که تو اون خونه ی ۵ سال پیش بودیم رو نداریم

بریم سراغ اون املاکی برامون قرارداد اونموقع رو  داره که بده؟

افرین سه ساعت فک کردم نفهمیدم😑

😂😂😂منم فکر کردم اسم محله یا جاییه😅

به قیمت سفید شدن موهایم تمام شد،،،ولی آموختم که ناله ام سکوت باشد،گریه ام لبخند و تنها همدمم ،خداااا،،
استشهاد محلی قبول میکنن؟ انتقال ب محل کارتون. قبض خرید یااجاره خونتون

عزیزم در مورد استشهاد محلی توضیح میدی؟

چجوری باید استشهاد محلی جور کنم؟

برم از صابخونه قبلیمون و مثلا مغازه دارهای اونجا که ازشون خرید میکردیم بخوام برام امضا کنن یا چی؟

😂😂😂منم فکر کردم اسم محله یا جاییه😅

😂😂

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
2706