2410
2553
خیلی حالم بده همه ازم میپرسن کنکور چیکار کردی

بیخیال همه 

اینهمه رشته ها خوب تو دانشگاه آزاد 

نظام هست کار زیاده. بخاطر یه کنکور عمرت رو هدر نده به مردم هم اهمیت نده این مردم سالهاست که به هوای بارونی میگن خراب 🤗🦋🍃

من دلم تنگ وصال است. کمی حرف بزن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی حالم بده همه ازم میپرسن کنکور چیکار کردی

منم گذروندم این روزا رو 

الان تو بهترین موقعیت ممکن قرار گرفتم

فکر میکنی به ته خط رسیدی ـولی تازه شروع موفقیته

انتخاب رشته خوبی داشته باش حتما

من  مصی ام،  24ساله،  یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) 😅🤷🏻‍♀️ ناقص بودن ضعف ما نیست طبیعت ماست 🤍🌱🦋 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 زندگیم ازونجایی شروع شد که درک کردم من یه انسان متوسطم هوش متوسط، زیبایی متوسط، پول متوسط و..سعی کردم با همین متوسط بودن بهترین نسخه از خودم باشم 🌱🤍    به خودم آمدم انگار تویی در من بود این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود ❤هرکسی از ظن خود شد یار من 🤍 farfalla🦋
2456
2714
من پسرم باید زندگی تشکیل بدم همینجوری هم یه باری ام روی دوش خانواده 

خب حالا یعنی هیچی نمیاری ؟ 

یه توصیه بهت بکنم زرنگ باش درستو میخونی کنارش هم یه کسب و کاری برای خودت راه بنداز الان شغل آزاد درآمدش بیشتره درست هم بخون کنارش امسال نشد سال دیگه 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

هیچی ارزش نداره که بخاطرش  به خودکشی فکر کنی !

سلامتی که داری ،خانواده ای که داری ،دوست و رفیق و زندگی و.... همچی که داری بابتش شکر گزاری کن 

لازم نیس حتما کنکور رو با درصدهای عالی تو بهترین دانشگاه و رشته درس بخونی اگه هدفت  درآمد زداییه شروع کن به یادگرفتن یه هنر جدید و ازش در آمد بدست بیار!

وگرنه درس و دانشگاه آخرش به یه مدرک ختم میشه و یه عهده از آدمای پشتکار تو رشته خودشون شغلی پیدا میکنن عزیزم:)

نا امید نشو حتی اگه اتفاقات نا امید کننده ایی تو زندگیت بیوفته 🌿💚

قبول نشدی فدای سرت اگه اراده داری دوباره از اول شروع کن اگه نه که از طریق سوابق تحصیلی برو 

اینقدر سخت نگیر :)

درمن‌هست‌هزار‌من،که‌گر‌بشکند‌یک‌من،زاده‌شود‌من‌دیگری'' 💚  سبز ماندر در ویرانه ها،ریشه میخواهد.🌱
دیگه نمیتونم تو صورت پدر مادرم نگاه کنم

بازم آفرین که فکر پدرومادرتی از این پسرهای مفت خور نیستی تلاشتو میکنی ناامید نباش 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2706