2328
2330
عنوان

تو خواب خودمو زدمممم😭😭😂😂😂عکس

428 بازدید | 17 پست

بگییید چی کار کنم توروخدا تا فردا بره میخوام برم کلاس😭😂

تخت جمشید قشنگی هست در چشمان تو                            من تو را دارم دگر شیراز میخواهم چکار؟!

عکس😂

چاو رهه‌ش☪️دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱  بزرگترین رویای من نواختن ویولنه 🎻 ئَه‌وَنده‌ دل‌په‌رم پیم خوشه بگریم ! که‌ فرمیسک و هناسه‌یش مرهه‌میکه..💫..

کرم پودر 😂

چاو رهه‌ش☪️دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱  بزرگترین رویای من نواختن ویولنه 🎻 ئَه‌وَنده‌ دل‌په‌رم پیم خوشه بگریم ! که‌ فرمیسک و هناسه‌یش مرهه‌میکه..💫..

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051

ت دیگه خیلی داغونی😂😂

عه خودم!😐 خب از خودم بگم😁ی دختر بسیار عجول😐👐🏻عاشق خرید و بیرون رفتن🥺عاچق فیلم🤪کمی هم شیطون هستم🤭🙈اهل عشقو حال🤪🤭رنگ بنفش و ابی دوس😍پاکدامنم😂پاکِ پااااک😁😂اهل خانواده😍🌹درسمم خوبه😎نا مرتب هستم😐😒عکاسی دوس دالممممم😍😁❤🌹دارم زبان انگلیسی و فرانسوی میخونممممم😎😍😁مهمونی دوست دالم🤪و ب دختر بودنمم افتخار میکنممممممم😍😍❤فردی اجتماعی هستم و با همه راحتم ولی ن ب چشم...بخدا من با همه راحتم ولی....خو ولش😐💔😂خلاصهههههه دیگه یادم نمیاد اهاااا راستی خیلی کنجکاو هستمممم خیـــــــــــــــلی🙈🤭😂خلاصه دیگه واقعا یادم نمیاد🤐🥺😂یک عدد مهر ماهی🧡بی احترامی نکنید لطفا که بی احترامی میکنم.😊این کاربری دست چند نفره! 

خب همینطوری برو کلاس

یه خراشه دیگه

بد بودن کار سختی نیست،خوب بودنه که کار سختیه. خوب باشیم🥰.یادمون باشه شیطان،روان شناس خوبیه. برای اینکه کارهای زشتمونو توجیه کنه و  از کارهای خوب و خوب بودن دورمون کنه.قوی باشیم💪بهش نه بگیم. هرچیزی که دلمون میخواد و حال دلمونو خوب میکنه ممکنه خوب نباشه،😈 اون حال خوبه همون لحظه ظاهری و گذراس. خوب باشیم برای رضایت                           ❤️  خالقمون   ❤️ این دنیا خیلی کوتاهه حواسمونو جمع کنیم همه خوشیاش میگذره اصل کاری اونوره. 
ماسک بزن خودزن 😆

اصلا نمیفهممم چرا اینطوری میشه ناخونامو قبلا عکس گزاشتم خیلی بلند بودن دیگه عصبی شدم گرفتمشون 😭😂

تخت جمشید قشنگی هست در چشمان تو                            من تو را دارم دگر شیراز میخواهم چکار؟!
خب همینطوری برو کلاس یه خراشه دیگه

نههه امکان نداره من از اینام ک ساعتمو با آویزشو دستبند ست میکنمم اینطوری داغون برم کلاس😂