2328
2298
عنوان

عکس دوستم +عکس بیاید

431 بازدید | 29 پست

بچه ها عکسشو گذاشتم نظر ندادید باز میزارم خودش تعلیق شده بگید چطوره خواننده خاموشه

کابر از سایت رفته....روزی ک تو اینو میخونی نی نی سایت برای من ی خاطره ست

چقد عکس زیاد شده امروز 

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای اینکه به خوبی و خوشی هرچه زودتر عروسی بگیریم دعا کنین برام ؟؟؟ خسته شدم.تیکر عروسیمه.باردار نیستم.

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً  اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید 

2051

گذاشت بلایکین

زندگی خنده کنان شاهد جان دادن ماست!                     وقتی تو مسیر شیر ها پا میذاری نیاز به تایید کفتار ها نیست☠💀 یه ارمی فعال تو نی نی سایتم دوست عزیزم  لطفا  مخالفی با علایق دیگران نظر نده مرسی ب علایق هم احترام بذاریم 💜🫂تشکر                                      از تموم رسیدن های دنیا....              مافقط دستمون ب غماش رسید..

خودش گفته بذاری؟ 

کارآموز وکالت❤️ ایران عشقمه 🇮🇷 ترکم ولی فارسی می نویسم تا همه بفهمن معنی شو.. اصلا عیب نیست🙄 حتی ابن سینام کتاباشو عربی می نوشت تا مردم بیشتری بفهمن چی می گه، ما معمولیا که جای خود داریم.. از نژاد پرستا، قومیت زده ها، بد دهنا،علی الخصوص کسایی که فکر می کنن فقط خودشون راست و درست رو می دونن بدم میاد. من از سال 96 اینجا عضو بودم اینجا واقعا سایت خوبیه اگه فرهنگ تبادل نظر توش جا بیوفته و یاد بگیریم به باور های هم احترام بذاریم، و حرف آخر اینکه، اینجا خانمای با سیاست، با هوش، تحصیل کرده و با تجربه زیادن، اینجا می شه ازشون مطالبی رو یاد گرفت که هیچ مدرسه و دانشگاهی تدریسشون نمی کنه. بوس به کله هاتون برا منم دعا کنین ❤️

خوبه فقط آرایش چشمش بده

و ابروشو رنگ کنه بهترم میشه 

در کل خودش خوبه آرایشش بد

بد بودن کار سختی نیست،خوب بودنه که کار سختیه. خوب باشیم🥰.یادمون باشه شیطان،روان شناس خوبیه. برای اینکه کارهای زشتمونو توجیه کنه و  از کارهای خوب و خوب بودن دورمون کنه.قوی باشیم💪بهش نه بگیم. هرچیزی که دلمون میخواد و حال دلمونو خوب میکنه ممکنه خوب نباشه،😈 اون حال خوبه همون لحظه ظاهری و گذراس. خوب باشیم برای رضایت                           ❤️  خالقمون   ❤️ این دنیا خیلی کوتاهه حواسمونو جمع کنیم همه خوشیاش میگذره اصل کاری اونوره. 

معمولیه. کرده؟ 

کارآموز وکالت❤️ ایران عشقمه 🇮🇷 ترکم ولی فارسی می نویسم تا همه بفهمن معنی شو.. اصلا عیب نیست🙄 حتی ابن سینام کتاباشو عربی می نوشت تا مردم بیشتری بفهمن چی می گه، ما معمولیا که جای خود داریم.. از نژاد پرستا، قومیت زده ها، بد دهنا،علی الخصوص کسایی که فکر می کنن فقط خودشون راست و درست رو می دونن بدم میاد. من از سال 96 اینجا عضو بودم اینجا واقعا سایت خوبیه اگه فرهنگ تبادل نظر توش جا بیوفته و یاد بگیریم به باور های هم احترام بذاریم، و حرف آخر اینکه، اینجا خانمای با سیاست، با هوش، تحصیل کرده و با تجربه زیادن، اینجا می شه ازشون مطالبی رو یاد گرفت که هیچ مدرسه و دانشگاهی تدریسشون نمی کنه. بوس به کله هاتون برا منم دعا کنین ❤️

خوشگله

چاو رهه‌ش☪️دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱  بزرگترین رویای من نواختن ویولنه 🎻 ئَه‌وَنده‌ دل‌په‌رم پیم خوشه بگریم ! که‌ فرمیسک و هناسه‌یش مرهه‌میکه..💫..
کنکور تموم شد  عکسا شروع شد

آها پس اونه

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای اینکه به خوبی و خوشی هرچه زودتر عروسی بگیریم دعا کنین برام ؟؟؟ خسته شدم.تیکر عروسیمه.باردار نیستم.

معمولی هستن ایشون 

پنجره‌ ای که اذیتت می‌کنه رو باید ببندی هرچقدر هم منظره ی پشت پنجره زیبا باشه میشه واسه سلامتی و شادی خانوادم یه صلوات بفرستین ...خیلی ممنون میشم ...نبسته ام به کس دل 💛 نبسته کس به من دل •| دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ دانی که پس از عمر چه ماند باقی مهر است و محبت است و باقی همه هیچ   بعضیا یه جوری میگن ما خوشگلیم انگار اونارو خدا کشیده ما رو جعفر هفت ساله  دنیا اگر عدالت داشت مرد هم بکارت داشت. دیدی که سخت نیست...تنها بدون من؟ دیدی که صبح میشود...شبها بدون من؟ این نبض زندگی بی وقفه میزند...فرقی نمیکند با من بدون من! دیروز گرچه سخت ...امروز هم گذشت ...طوری نمیشود ...فردا بدون من!