2726

کلا وقتی تو یه جمعی هستیم چیزایی که تویه ذهنم میگذره خیلی به راهنمایی جمع کمک میکنه ولی لال میشم خجالت میکشم میترسم حرف بزنم تو جمع یا با غریبه اصلا یه ادم کم حرف به نظر میرسم برای بقیه

ولی برای مامان بابام خیلی پر حرفم راحت حرف میزنم

توروخدا راهنمایی کنید چیکارکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقتی میخوایی باهاشون حرف بزنی دچار اضطراب میشی ؟

قلبت تند تند بزنه یا دستات عرق کنه؟ 

درمن‌هست‌هزار‌من،که‌گر‌بشکند‌یک‌من،زاده‌شود‌من‌دیگری'' 💚  سبز ماندر در ویرانه ها،ریشه میخواهد.🌱

حالا من دارم سعیمو میکنم مثل تو بشم 😁 سکوت خیلی خوبه حداقل من دلم میخواد کم حرف بشم آرامشم بیشتره 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
اره

سعی کن خودتو تو همچین موقعیتی قرار بدی 

اولش سخته اما به مرور زمان ارتباط گرفتن برات راحت میشه  

خودت رو هل بده به این سمت 

مثلا  یه حرفی میخوایی به همون آدم جمع بزنی اما نمیتونی  تلاش کن و خودت رو هل بده به گفتن  که با گفتتش به یه نفر کمک میکنی 

برخلاف میلته اما باید انجام بدی در اخرحرفاتون احساس قشنگی بهت دست میده از همستیه و فامیل شروع کن تا به غریبه های تو اجتماع برسی گلم 🌿💚 

درمن‌هست‌هزار‌من،که‌گر‌بشکند‌یک‌من،زاده‌شود‌من‌دیگری'' 💚  سبز ماندر در ویرانه ها،ریشه میخواهد.🌱