2726
عنوان

بافضولای دو رو باید چیکار کرد؟

104 بازدید | 8 پست

سلام 

دخترا!با کسی که حسوده ودو رو وهمش سعی داره توجه عزیزتریناتو به خودش جلب کنه و تورو خراب میکنه پیش بقیه ومیخاد خودشو نشون بده فقط باید چیکارکرد؟چه برخوردی لازمه؟و به اونکه سعی داشته توجهشو جلب کنه و من دوس ندارم توجهش جلب بشه باید چجوری بفهمونم؟چی بگم که بفهمه اون ادم حسود و دو روعه و فقط میخاد اعتمادشو جلب کنه تا ازش اتو بگیره وپیش بقیه بگه فلانیو من دیدم فلانه(مثلا خودشو خوب وفرشته جا بزنه تا اون فرد مورد نظر اعتمادش جلب بشه و رااااحت باشه ولی هدف اصلیش خراب کردن همست ازمن گرفته تا عزیزترینم)

باید قطع رابطه کرد و بی محلی ، شاید از رو رفت/

واقعا فکر کردی وقتی نصیحتم میکنی دارم به حرفات گوش میدم؟ نه فقط منتظرم تموم شه تا همون کار غلطو ادامه بدم:). بعضی وقتا به جای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنی و تعجب میکنی که این حجم وسیعِ بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده!. -entj-

دوری

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بی تفاوت و دوری!- چرا خودتو ت شر میندازی بهتره با همچین آدمایی نحرفی چون ممکنه مثل خودشون اخلاقتو ب ...

منم ازش فاصله گرفتم.ولی چون اون شخص عزیزم بهش اعتماد داره وتوجهش جلب شده میخام به اون بفهمونم این ادم مزخرفیه ولی نمیدونم چجوری وبا چه جمله بندی که عصبی نشه وفکر کنه من میخام کنترلش کنم

اونکه راهش دوریه  ولی با اونکه نمیخام ساده باشه وگول بخوره چیکار کنم؟چجوری بهش بفهمونم

خب نمیشه رک بهش بگی؟

مثلا تو کجای زندگیه منی ک همش فوضولی می‌کنی؟ یا مثلا تو زندگی دیگران سرک کشیدن کار خوبی نیست

واقعا فکر کردی وقتی نصیحتم میکنی دارم به حرفات گوش میدم؟ نه فقط منتظرم تموم شه تا همون کار غلطو ادامه بدم:). بعضی وقتا به جای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنی و تعجب میکنی که این حجم وسیعِ بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده!. -entj-
خب نمیشه رک بهش بگی؟ مثلا تو کجای زندگیه منی ک همش فوضولی می‌کنی؟ یا مثلا تو زندگی دیگران سرک کشیدن ...

نهههه 

میگم اون فرد فضولو که ازش دوری میکنم هیچی.

به اینی که گول اونو خورده وعزیز منه چجوری بفهمونم اون ادم فضول داره فیلم بازی میکنه واسش

نهههه  میگم اون فرد فضولو که ازش دوری میکنم هیچی. به اینی که گول اونو خورده وعزیز منه چجوری ب ...

هااا😂😂

خب باهاش حرف بزن ، منطقی و رک بهش بگو ، که این آدم درستی نیست حتما گوش می‌کنه حرفتو دیگه