2297
2330

من چندروزه کات کردم باکسی ک خیلی دوسش داشتم 

خیلی از حماقتام ناراحتم دلتنگی خیلی ندارم چون درحقم نامردی کرد

الان مشکلی ک دارم اینه هرکاری میکنم گریم نمیگیره واقعا حالم داغون نیاز دارم اشک بریزم اما نمیتونم

بنظرتون بیمارشدم؟چیکارکنم خوب شم😑

بی حس شدی 😐

ی صلوات میفرستی برام 🙏 منتظر معجزه ی خدام 😍صدایِ قلبِ تو قشنگترین اهنگ دنیاس 💖 یه روزی میشینم تک تک تارای موهای فرتو میشمارم 💓کاش میشد صدات رو لمس کنم💕 یا نفس کشیدنتو بغل کنم 💞 وقتی ب شدت احساس دلتنگی میکنی یعنی یه نفر آرزوی دیدنتون داره 💟 ینی میشه الان آرزوی دیدن منو داشته باشی ؟ حتی فکر کردن بهش ضربان قلبم تند تر میکنه 💝 نمیدونم چرا بعد دیدنت هر جایی رو نگاه میکنم فقط چشای تو رو میبینم 💘 ینی میشه برآورده شی ؟ 💌 میشه 💗خلاصه ک خدایا مرسی آفریدیش 🧡حالا هم لطف کن بزارش تو سرنوشتم که تا آخر عمرم دست از سپاس گذاری بر ندارم 💚 قول میدم مراقبش باشم ❤

منم روزای اول که فهمیدم تو رابطه ست نمیتونستم گریه کنم...

نمیدونم

فقط 43 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درود بر عزیزانم🤚🏻 کلاغ_ماتحت_دریده سابق هستم با ماتحتی غیر دریده 🤔 همیشه دوست داشتم تیکر داشته باشم... همینجوری الکی... ولی از کجا معلوم شاید منم ۹ ماه دیگه زاییدم  

😰😰😰😰

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا شایدم تو شکی 🥲

ی صلوات میفرستی برام 🙏 منتظر معجزه ی خدام 😍صدایِ قلبِ تو قشنگترین اهنگ دنیاس 💖 یه روزی میشینم تک تک تارای موهای فرتو میشمارم 💓کاش میشد صدات رو لمس کنم💕 یا نفس کشیدنتو بغل کنم 💞 وقتی ب شدت احساس دلتنگی میکنی یعنی یه نفر آرزوی دیدنتون داره 💟 ینی میشه الان آرزوی دیدن منو داشته باشی ؟ حتی فکر کردن بهش ضربان قلبم تند تر میکنه 💝 نمیدونم چرا بعد دیدنت هر جایی رو نگاه میکنم فقط چشای تو رو میبینم 💘 ینی میشه برآورده شی ؟ 💌 میشه 💗خلاصه ک خدایا مرسی آفریدیش 🧡حالا هم لطف کن بزارش تو سرنوشتم که تا آخر عمرم دست از سپاس گذاری بر ندارم 💚 قول میدم مراقبش باشم ❤
2334

شایدم ازش انتطار نداشتی 

😂😂

عه خودم!😐 خب از خودم بگم😁ی دختر بسیار عجول😐👐🏻عاشق خرید و بیرون رفتن🥺عاچق فیلم🤪کمی هم شیطون هستم🤭🙈اهل عشقو حال🤪🤭رنگ بنفش و ابی دوس😍پاکدامنم😂پاکِ پااااک😁😂اهل خانواده😍🌹درسمم خوبه😎نا مرتب هستم😐😒عکاسی دوس دالممممم😍😁❤🌹دارم زبان انگلیسی و فرانسوی میخونممممم😎😍😁مهمونی دوست دالم🤪و ب دختر بودنمم افتخار میکنممممممم😍😍❤فردی اجتماعی هستم و با همه راحتم ولی ن ب چشم...بخدا من با همه راحتم ولی....خو ولش😐💔😂خلاصهههههه دیگه یادم نمیاد اهاااا راستی خیلی کنجکاو هستمممم خیـــــــــــــــلی🙈🤭😂خلاصه دیگه واقعا یادم نمیاد🤐🥺😂یک عدد مهر ماهی🧡بی احترامی نکنید لطفا که بی احترامی میکنم.😊این کاربری دست چند نفره! 

چهربهتر ، اینجوری به خودت عذاب نمیدی‌. برو یه کارایی که دوس داری رو انجام بده. برای خودت سرگرمی درست کن. حیف چشمات نیس واقعا که بخوای بزور اشک بریزی؟!

فقط 26 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا دلم و آروم کن و بهم آرامش بده
2336
ینی تا اخر اینطورم؟😖 دلم میخاد گریه خدارو صدا بزنم با چش اشکی واگذارش کنم به خدا😔☹️

اهنگ غمگین بزار

عه خودم!😐 خب از خودم بگم😁ی دختر بسیار عجول😐👐🏻عاشق خرید و بیرون رفتن🥺عاچق فیلم🤪کمی هم شیطون هستم🤭🙈اهل عشقو حال🤪🤭رنگ بنفش و ابی دوس😍پاکدامنم😂پاکِ پااااک😁😂اهل خانواده😍🌹درسمم خوبه😎نا مرتب هستم😐😒عکاسی دوس دالممممم😍😁❤🌹دارم زبان انگلیسی و فرانسوی میخونممممم😎😍😁مهمونی دوست دالم🤪و ب دختر بودنمم افتخار میکنممممممم😍😍❤فردی اجتماعی هستم و با همه راحتم ولی ن ب چشم...بخدا من با همه راحتم ولی....خو ولش😐💔😂خلاصهههههه دیگه یادم نمیاد اهاااا راستی خیلی کنجکاو هستمممم خیـــــــــــــــلی🙈🤭😂خلاصه دیگه واقعا یادم نمیاد🤐🥺😂یک عدد مهر ماهی🧡بی احترامی نکنید لطفا که بی احترامی میکنم.😊این کاربری دست چند نفره! 

شایدم ب کسی وابسته نیستی و برات مهم نیست 

این اره  چی کنم گریم بگیره هزاربار واگذرش کردم بخدا اما دوس دارم زجه بزنم مطمئن شم خدا صدامو ...

اگه بخاطر سبک شدن خودته اهنگ غمگین بزار و گریه کن .ولی به خاطر هیچکس گریه نکن 

نه عزیزم بزار این روند آهسته پیش بره تو الان خشم داری فکرنکن و هی به خودت نگو باید گریه کنم بزار اول ...

اره خشم زیادددددد میلیون بار از خدا خاستم جوابشو بده تا دلم خنک شه

واکذارش میکنم به خدا