2726
عنوان

چشمای شما هم چپ و چار میفتن تو عکس با دوربین عقب؟

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 21 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دگ چند ساله ب خودم دروغ میگم ک خشگلم وقتی نیستم

خب خیلیامون از قیافمون ایراد میگیریم مخصوصا با دوربین گوشی

قیافه واقعیمون اونی نیس ک دوربین نشون میده خیلی بهتر از اونه

و اینکه بقیه ادما مارو بیست درصد جذابتر از چیزی ک خودمون میبینیم میبینن..توهم قطعا خوشگلی یکمم خودتو دوس داشته باش

فرق منی که؛ سوم راهنمایی جغرافیا رو 20 شدم با رفیقم که 10 شد اینه که من میدونم نیوزلند کجای کره ی زمینه، و اون الان اونجاست! :/
2728

طبق تحقیقات ک تو انگلیس شد 

من خوندم اصلیترین چهره ی شما

عکس سلفی با گوشی معمولی بدون ادیت و دوربین وافعیش

ک ب اندازه ی دست خودتتون ازتون دورباشه گوشی

این عکس واقعی ترینه

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......
طبق تحقیقات ک تو انگلیس شد  من خوندم اصلیترین چهره ی شما عکس سلفی با گوشی معمولی بدو ...

این فاصله که خیلی نزدیک شد

کل چهره نمیفته 

من درد خیانت رو کشیدم.دو بیماری لاعلاج دارم.چند آزمون مهم برای مهاجرت.پدد مادرم پیر و مریضند و نمیتونم یه بار اضافی روی دوش اونا بشم.این سایت برای دردل منه.این ها رو برای اینکه کسی بهم ترحم کنه ننوشتم.فقط نوشتم اگر قصد دارید زخم زبان بزنید.طعنه بزنید.مسخره کنید یا تهمت بزنید بدونید دارید به چه کسی آسیب میزنید
این فاصله که خیلی نزدیک شد کل چهره نمیفته 

ینی چی

درازیه دستت از نوک ناخن تا شانه چقدره¿

همونقدر دور

من به دستان خدا خیره شدم،معجزه شد....🌸🌿انـــسان ،فقط چیزی را دوست دارد که کامـــل تصــاحب ،نکرده اســـت(پونصد باربخون)......