2737
2734
عنوان

مردای پررو و پرتوقع

183 بازدید | 12 پست

بخاطر حسودی جاریم مجبور شدم اسباب کشی کنم اونم ۲۰ روز بعد سزارینم هیچ وقت خانواده خودم یا شوهرم دلشون واسم نسوخت که بگن بیایم کمک برعکس حتی انتظار داشتن با اون حالم روز اسباب کشی ناهار درست کنم که بخورن 😑

نتونستم وسایل و درست بسته بندی کنم شوهرمم که هیچی 

یعنی فک کن با بچه ۲۰ دوزه که کسی نبود واست نگهش داره در حد توان بسته بندی کردی بقیه هم همین طوری تو هر نایلونی رسیدن وسیله ریختن فقط بردن خونه جدید دوباره همون داستانا با بچه ی وابسته و بی خوابی و شوهری که ۶ صبح بیدار میشه بره سرکار و ۴ بعد از ظعر میاد و بعد م میخاد استراحت کنه چقد سخته خونه چیدن اونم دست تنها فقط تنها کاری که کرد چیدن وسایل بزرگ بود حالا فک کنین چیدن وسایل ریز ریزی که نایلون نایلون چیدن بعد کمک نداری بچه کوچیک داری چقد سخته 

موند چند تا کار جزیی 

که مردونه بود به شوهرم گفتم انجام وبده خودمم از ثبح گیر بچه بودم شیر نداشتم بدمش همش بهونه میاورد خودش یه گوشه نشسته بهش گفتم برو بیرون غذا بگیر گفت ن هیچ کاریم نکرد دست تنها رفتم اتاق بچه رو چیدم بچه رو هم گذاشتم تو گهواره ۵ دقیفه یه بار بغل میخواست ولی اخرش به بدبختی اتاق و چیدم اقا هم تو اینستا میگرده و میگه چرا غذا نپختی چرا ظرفارو نشستی 😏

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

در مورد دلیل حسادت جاریمم تاپیک نه روز دیگه زایمانمه رو بخونین

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
این جور مردا واقعا زنشونو دوست دارن؟؟؟؟ دوست داشتن یعنی چی؟؟؟دوست داشتن چجوریه؟؟؟

بعد بچه رابطمون سرد شده 

شرایطت سخته...امیدوارم درست بشه همه چی

𝕾𝖔𝖒𝖊 𝖘𝖎𝖑𝖊𝖓𝖈𝖊 𝖘𝖍𝖔𝖚𝖑𝖉 𝖇𝖊 𝖙𝖗𝖆𝖓𝖘𝖑𝖆𝖙𝖊♣️🎭                                                                                 http://t.me/HidenChat_Bot?start=5752658275
2738
من فک کنم شوهرت با جاب جاییتون موافق نبوده ک کمک نمیکنه

نه بابا صابخونه زن داداش خودش بود که اوارمون کرد 

خدا بهت صبر بده گیر چه آدمی افتادی.خانواده خودت دیگه چرااااااااا؟؟؟؟؟؟تحمل کن دیگه بچت بزرگتر بشه را ...

بخدا مامانم بعد زایمان فقط یه هفته پیشم بود هی میگفت داداشت شام ناهار نداره ول کرد منو رفت بعدم که گفتدنه داداشت نمیتونه چیز سنگین بلند کنه همش رو مبل نشسته بودن من خودم جمع و جور میکردم

شرایطت سخته...امیدوارم درست بشه همه چی

خدارو شکر کارای اصلی تموم شد اونام میگم شوهرم بچینه حالا هر وقت شد 

نباید میزاشتی سرد بشه.من شوهرمو به بچه هام الویت میدم.کار شوهرتون راه بنداز بچه ها همیشه ۲۴ ساعته خو ...

خودش سمتم نمیاد با اینکه چراغ سبز نشون دادم