2297
2330
عنوان

بیاید براتون ف ال بگیرم😁🤍

11768 بازدید | 862 پست

نیت کنید تا بگیرم👀

مردم میگن تو رابطه بودن حواستو نسبت به کارت پرت می‌کنه!ولی بزار یه سوال بپرسم.تاحالا شده حواست بخاطر عشق و محبت پدر مادر از چیزی پرت بشه؟معلومه که نه!چون عشق واقعی همیشه بهت قدرت میده.یه رفاقت خوب و یه شريک زندگی مناسب همیشه هواتو داره بهت قدرت می‌ده تو کارت موفق بشی♡

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051
من

در طول زندگی به افراد نامناسب اطمینان کرده اید که شما را در مسیر زندگی تنها گذاشته و بی وفایی کرده اند. تکیه کردن به این انسان ها باعث پشیمانی شما شده است

بهتر است از این به بعد به توانایی ها و استعدادهای خود تکیه داشته باشید، دوباره بلند شوید و از نقطه اول شروع کنید که با تلاش و توکل بی شک موفقیت با شما خواهد بود:)

مردم میگن تو رابطه بودن حواستو نسبت به کارت پرت می‌کنه!ولی بزار یه سوال بپرسم.تاحالا شده حواست بخاطر عشق و محبت پدر مادر از چیزی پرت بشه؟معلومه که نه!چون عشق واقعی همیشه بهت قدرت میده.یه رفاقت خوب و یه شريک زندگی مناسب همیشه هواتو داره بهت قدرت می‌ده تو کارت موفق بشی♡

من لطفا

نیت کردم

نخستین بار که"عشق" به سراغم آمد,ادعای مالکیّتِ جهان را کردم....همه چیز و همه کس را متعلق به خود دانستم...... امروز, که تُهی از خودخواهی ها,نگاهی عاشقانه به زندگی دارم,,,,,,,,,,تنها,از تمام مالکیت ها,صاحبِ تنهاییِ خویشم!.......و فروتنانه غیابِ حضورم را اعلام میکنم....این است نظام عشق:هیچکس نبودن!                                                                                                         " اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                   من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              

وای من

الهه

میشه این دعا رو در حقم بخونید 🙏اللهم الرزقنا شهادت فی سبیلک🧡بیدلیل خوب باش💙 به قول آن رفیقمان: حرف هایی در دلم هست اما حاضرم فقط  به کسی بگویم که فردا آخرین روز  زندگی اوست💔✌️من باختم ولی میسازمش🌿 خدایا تو را بر آنچه از حکمتت ندارم. شکر و برای آنچه از رحمتت دارم سپاس🌿💚مهر۱۴۰۱
مرضیه

تا به حال کاری بر اساس عشق انجام نداده در عشق و عاشقی تجربه ای ندارید اما به دیگران اندرز می دهید. درباره چیزی که تجربه ای از آن ندارید حرفی نزنید بلکه اول خودتان را ساخته و روزگار را تجربه کنید.

وقتی به مرحله ای رسیدید که دل تان صیقلی شده و انوار الهی به آن تابید، آن گاه می توانید از آن چه تجربه کرده و گذرانده اید برای بهتر کردن زندگی خود و دیگران استفاده کنید. برای برآورده شدن نیاز و حاجات فقط در خانه خدا را بزنید

بگیر🙂

گمان نکنید کارهای مهم به راحتی انجام می شوند و برای موفقیت نیازی به تلاش نیست. هیچ کاری را دست کم نگیرید. برای رسیدن به اهداف عالی باید صبوری پیشه کرده و نهایت تلاش خود را به کار ببرید.

از شکست خوردن نترسید و بدانید هیچ پیروزی بزرگی بدون شکست های پیاپی امکان پذیر نشده است. صداقت داشته باشید و ایمان به خداوند را فراموش نکنید. از فریب و ریاکاری پرهیز کنید که عاقبت خوشی نخواهد داشت.

اعتماد دیگران به شما در گروی صداقتی هست که نسبت به آن ها دارید، این اعتماد را از بین نبرید.

وای من الهه

به دوستان وفادار و صمیمی خود توجه کنید و آن ها را فراموش نکنید. اگر دست نیاز به سوی شما دراز کردند به آن ها کمک کنید که در روزهای سختی به یاری شما خواهند شتافت.

هوای خانواده خود را داشته باشید زیرا خانواده برای شما می ماند و بهترین یار شما در روزهای سخت هستند. با حضور خدا و دوستان شفیقی که دارید ترس و نگرانی را از دل خود بیرون کرده و به تلاش خود ادامه دهید تا به مراد دل برسید.

[QUOTE=243068045]تا به حال کاری بر اساس عشق انجام نداده در عشق و عاشقی تجربه ای ندارید اما به دیگران اندرز می دهید. د ...[/QUOTE

سلام میشه برا منم بگیرین؟

نیت کردم

سلام 🌱کسی که داری امضامو میخونی امیدوارم حال دلت همیشه خوب باشه♥️کنکوری1402 هستم🤓کلی هدف برا آیندم دارم🥺😍ممنون میشم برای موفق شدنم و برآورده شدن حاجاتم یه صلوات مهمونم کنی🥺🙏🏻🥰
من تروخدا برات ایت الکرسی میخونم

شما دارای اخلاق ناپسندی هستید و آن هم مقایسه خودتان با دیگران است! هیچگاه دستاوردها و خصوصیت های خودتان را با دیگران مقایسه نکنید و از روزگار و زندگی گله مند نباشید. دیری نمی پاید که اوضاع شما روبه راه می شود و از این سختی ها نجات پیدا می کنید.

در روزهای آینده به مشکلی برمی خورید که در نگاه اول سخت به نظر می رسد اما با درایت و هوشمندی شما حل می شود. صبوری پیشه کنید و به خداوند توکل داشته باشید.