2737
2734

اینو امشب ساعت ۹ بذار دم در.ازش شوهر در نمی یاد.

تو نذاری اون تورو میذاره.ببین کی بهت گفتم.

این آدم اهل ازدواج نیست.وگرنه تا حالا صد تا زن گرفته بود.ببین چه منفعتی داره از خانوادت کسب میکنه که چسبیده بهت؟البته موقته.در نهایت میره

چندروزدیگه عقدمیکنیم

جون خودت یکم صبر کن..این آقا از الان داره خیانت میکنه  بنظرم خودتو بیچاره نکن..درد خیانت تو زندگی خیلی خیلی سخته..ماهایی ک کشیدیم میدونیم چجوریه..اگع یکم عقد رو عقب بندازی بنظرم بد نباشه..مگ تو چی کم داری که بخاد درباره ی دخرای دیگ حرف بزنه...

ب خانوادت بگو چه حرفایی میزنه  خاهشا یکم صبر کن..و اگرم عقد کردی اصلا به هیچ عنوان نذار باکرگی  رو ازت بگیره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعابرای جلت توجه اینکارومیکنه؟بابام گفته۱۱۴سکه کمی مخالفه به خاطرهمین عقدمون افتاد عقب تر شاید میخ ...

غلط کرد تحفه من هزار سکه قبول کردن مهرم بابام برد بالاتر خانواده اش مخالفت کردن ولی راضی کردشون الان مهرم بالاست‌.پدرم بهم گفت بسنجش چطوره.منم سنجیدم ولی قبول شد چه فایده تو زندگی مشترک ریددددددددددددددد .نمیخوام ته دلتو خالی کنم .خوب فکراتو بکن.اگه خانواده و پدر مادرت ارامش هستی با ارامش فکر کن و عجله نکن

2728
2738
چرا حس کردم پسره از نظر روان مشکل داره بچه‌ها علم رواشناسی ثابت کرده کسانی که این نوع چت دارن ی ...

حالا من وقتی خوشحالم یا ذوق دارم کلماتو میکشم😂 تو حالت عصبی حوصله ندارم چنتا کلمه رو پشت هم تایپ کنم 😐

الان ینی من مشکل دارم؟؟🤦🏻‍♀️

اعتقاداتت رو برای خودت نگه دار و انسانیتت رو به تمام دنیا نشون بده 🩷🌙
چه جوری میره گوگل؟؟

تو قسمت کاوش علایق 

میشه برای رفیق شهیدم صلوات هدیه کنین روح پاکش شاد بشه؟🙂 رفیق شهیدم تا ۱۰ سالگی همه خانوادش و بخاطر دلایلی از دست داد و حتی کسی و نداشت جنازه شو تحویل بگیره😔 شما واسش خواهری کنین 🥲   🌸شهید یوسف قربانی🌸                  اگه فرستادید بهم‌ بگین با کمال میل براتون صلوات حضرت فاطمه میفرستم💓

وا یعنی چی ؟؟؟ببین من باشوهرم دوست بودم وقتی اومد خاستگاریم گریه میکرد ک من ازدواج کنم باهاش اینقد وعده داد بهم ک خیانت نمیکنم خوشبختت میکنم اما ریددددد بخدا اینقد خیانت میکنه ک نگو اما من چون ب حرف پدرم گوش ندادم وقبولش کردم ب مسئولیته خودم مجبورم زندگی کنمو حرف نزنم هربارم قهرمیکنم میاد باز گولم میزنه بازم کارشو میکنه .همچین مردایی اصلا درست نمیشن ببین شوهرمن با این همه گندکاریش یکبار جراتشو نکرده حتی به زبون بیاره منم ک به روش میارم ساکت میشه یا انکار میکنه بعد این اقا یکی یکی بهت میگه .این میخاد بهت بگه بیا سکه هارو کم کن وعقد کنیم منظورش اینه دخترای دیگ منو بی سکه هم قبول میکنن توام بهش بگو عزیزم برو برا اونا باش ک شک ندارم همونا لایقتن .دخترجون ۱۸سالته بشین خونه بابات با عزت واحترام حالا وقت داری بخدا که هرچی پدرت میگه گوش بده هیچ پدری بد اولادشو نمیخاد اون تجربش بیشتره اگ سخت میگیره میخاد بعدا پشیمون نشی مثه من خر ک مثله سگ پشیمونم

واقعابرای جلت توجه اینکارومیکنه؟بابام گفته۱۱۴سکه کمی مخالفه به خاطرهمین عقدمون افتاد عقب تر شاید میخ ...

بش بگو برو اونارو بگیر حیف نشن😕

یکاللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم برای حاجتم بفرستید
2706