2733
2734

اخرین بار که دیدمشون رفتار خواهرش و مادرش بشدت بد بود باهام یعنی بشدت بشدت بد رفتار کردن و منم یک هفته س که نرفتم اونجا. 

حالا دیشب بلیط داشتن میخواستن برن سفر که جاری هامم برده بودن ، منم نرفتم برای خداحافظی.... حالا نامزدم پیام گلگی داده ..... 

اینم بگم یه تعارف سطحی منو نکردن! عقدیم

کارم بد بود؟ 

اول آبان عروس شدم 💃 تازه عروسی نو از تنور دراومده هستم 😂                                                                    من ازدعای خیرتون بی نصیب نذارین ملسی 💋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه کارت بد نبود . 

مادرم خیلی عصبانیه.... خواستم یکم از خودشون بفهمن! خستم کردن هرچی دلشون میخواد میگن بهم

اول آبان عروس شدم 💃 تازه عروسی نو از تنور دراومده هستم 😂                                                                    من ازدعای خیرتون بی نصیب نذارین ملسی 💋
2728

شما ک نباید میرفتی

باید زنگ میزدن خداحافظی میکرذن

شماهم بحث گذشته رو پیش نیار

ب نامزدت بگو یا باید حضورا میومدن خدافظی کنیا زنگ میزدن دعوتم میکردن ک بعدش حذافظی کنیم 

یا زنگم میزدن و میگفتن داربم میریم خدافس

مادرم خیلی عصبانیه.... خواستم یکم از خودشون بفهمن! خستم کردن هرچی دلشون میخواد میگن بهم

سعی کن سیاست داشتع باشی.. شوهرتو بکشون سمت خودت ک اون ازت دفاع کنه نه خودت . 

خداجون ! میشه یه فرزند سالم هدیه بدی بهم؟ خیلی تنهام خدا
2738

نمیشه که وقتی اونا هیچی نگفتن برید خدافظی ک

ولشون کنید 

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔

نبابا بیخی

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
سعی کن سیاست داشتع باشی.. شوهرتو بکشون سمت خودت ک اون ازت دفاع کنه نه خودت . 

شوهرم سمت مادرش اگ بگه ماست سیاهه میگه باشه. 

2706