2726
عنوان

خودکشی کنم ولی نمیرم

3657 بازدید | 55 پست

خواهش میکنم قضاوت نکنین خودم همچی رو میدونم و قصد ندارم به بدنم آسیب زیادی بزنم و میدونم هم که گناهِ کبیره است فقط میخوام مامان و بابام و بترسونم 

اگه قرصهای آرام بخش یا خواب آور یا از اینجور چیزا بخورم و به حد بیهوشی و نزدیک به مرگ برسم خیلی خوب میشه ، خواهشا بهم اسم قرص معرفی کنین چون بلد نیستم کدوم راه بنداز تره و باعث مرگ هم نمیشه فقط چند روزی بیمارستانی بشم کافیه 

چرابترسونی چیکارت کردن

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نمیترسن فقط از این به بعد ذره ای بهت اعتماد نمیکنن

یه تصمیمات اهمیت نمیدن چون به نظرشون عاقلانه نمیتونی تصمیم بگیری

از روی ترحم برات کاری میکنن

از نظر دیگران هم بی ارزش و ترسو و ضعیف به نظر میای

با عرض تاسف از نظر کادر درمان هم، یه احمق

عزیزم این چه کاریه ؟؟؟

یکم عاقلانه تر فکر کن ،بترسونم یعنی چی؟؟

پدر مادرت بد تو رو نمبخوان که 

بعدم ار کجا معلوم زود ب دادت برسن و زنده بمونی؟؟

اگه یهو مردی چی؟؟؟؟

آیا واقعا زندگی برات ارزشش همینقدره؟؟

قضیه سر کنکوره امسال سال دومم بود ولی سر کنکور حالم بد شدو نتونستم ادامه بدم حالا دیگه راهی جز این ک ...

بمیرم برات😔😔😔 اینکارو نکن‌... منم دیروز کنکور دادم همه میدونن که چقدر سخت بود نهایتش یکم دیگ تلاش میکنی البته احتمالا کنکور بشه دوبار در سال که خیلی هم بهتره 

یه حاجت خیلی بزرگ دارم لطفا برام صلوات بفرستین ریپ بزنین یا لایک کنید تا منم بفرستم ممنونم
قضیه سر کنکوره امسال سال دومم بود ولی سر کنکور حالم بد شدو نتونستم ادامه بدم حالا دیگه راهی جز این ک ...

باشه باهاشون صحبت کنه بگو انشالله سال دیگه جبران میکنی کنکور انقدر مهم هست که بخاطرش خودت وخانوادت اذیت کنی 

امان از این سیستم آموزشیه معیوب امان از خانواده های نااگاه کنکور مگه تنها راه واسه زندگیه 

کنکور کردین غول و بدون تلاش خواستین شکستش بدین

این تصویر احمقانه خودکشی هم یه احمقی انداخته توی سر شما بچه ها

فکر میکنین خیلییی کار خفنیه، در صورتیکه نشانه حماقت و ضعفه

2706