2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
 من از اعتماد به دکترا خیلی ضربه خوردم میترسم بهشون اعتماد ندارم

من هفته ۱۷ هستم دکترم حتی یکبارم برام ننوشته تو سونو طول سرویکس رو اندازه بگیرن 

لطفا برای خوب شدن مریضیم دعا کنید
ممنون عزیز اخه خیلی فعالیت دارم با شیاف خیالم راحت بود الان دکترمم نیست قطع کردم خیلی درد دارم

اگه نگرانی میتونی استفاده کنی من طول سرویکسم تو بارداری خوب بود ولی هر شب شیاف میزاشتم 

مشکلی نداره فقط سطح پروژستونو بالا میبره خیالتم راحت میکنه

پروردگار مهربانم اگر صدها هزاران بار سجده شکر به جای بیارم بازهم در مقابل نعمتی که به من دادی کم است.🤲🏻💖👶🏻👶🏻💖 خدایا شکرت ♥️♥️♥️
ممنون عزیزم ،شما تا چند هفته استفاده کردین

من از ۶ هفته تا ۳۶ هفته بخاطر قبلن سقط داشتم دکترم بهم میگفت بزار آمپول نه فقط شیاف دیگه از ۲۵ هفته به بعد یه شب در میون دو شب در میون و اینا....

ببین اگه میخای طبیعی زایمان کنی اذیت میشی خیلی شیاف نزار چون دهانه رحم رو کلفت میکنه

من خودم سز شدم

پروردگار مهربانم اگر صدها هزاران بار سجده شکر به جای بیارم بازهم در مقابل نعمتی که به من دادی کم است.🤲🏻💖👶🏻👶🏻💖 خدایا شکرت ♥️♥️♥️
من از ۶ هفته تا ۳۶ هفته بخاطر قبلن سقط داشتم دکترم بهم میگفت بزار آمپول نه فقط شیاف دیگه از ۲۵ هفته ...

ممنون عزیزم برام فرقی نداره منم الان یشب در میون میزارم  ،منم سابقه سقط دارم

اینسری که خواستی بری سونو انومالی به دکتر بگو اونجا هم بهت میگه خیالت راحت میشه

آنومالی رو رفتم 

ان تی رو سه شنبه رفتم بچه سالمه خداروشکر 

بازم حرفی از طول سرویکس نزد

لطفا برای خوب شدن مریضیم دعا کنید
آنومالی رو رفتم  ان تی رو سه شنبه رفتم بچه سالمه خداروشکر  بازم حرفی از طول سرویکس نزد

خداروشکر عزیز،باز اینسری از دکترم بپرس خیالت راحت میشه اما تو سونو ها معمولا میزنن طول سرویکسو

2706