2726
عنوان

خریدن جهااااززز بیاااییینننن

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 51 پست

این مارکایی ک گفتی خوبن و اینکه هر برندی یه وسیلش خوبه ممکنه همشه تولیداتش خوب نباشه

از خون جوانان وطن لاله دمیده🖤  ما پرنسس های دیزنی نیستیم ما دختران ایرانیم♥🔥

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وسیله ها خیلی گرون شده یه دست پارچ و لیوان خریدم 2 تومن :// بنظرم هیچییی ک نخری حداقل 300 تومنو باید ...

خیلی گرونههععه فکر شوهرو از سرم بیرون میکنم 😂

میگم چه وسایلی با دختره؟ فرش و یخچال ماشین لباس شویی اینا با کیه ؟

.
2728
خیلی گرونههععه فکر شوهرو از سرم بیرون میکنم 😂 میگم چه وسایلی با دختره؟ فرش و یخچال ماشین لباس شویی ...

بستگی داره ب اداب و رسوم هر شهر اما بیشتر یخچال و تلویزیون و یه تخته فرش با پسره گاز و لباسشویی وسرویس چوب با دختره از وسایل سنگین

حالا طرف ما مبلم با پسره اما ظرف و ظروف و لوازم برقی اینا با دختر

اصن یکی ب من بگه دختر برا جهیزیه چی باید بگیره اصلی ترین چیزا که باید باشه 

خب هرکسی یه رسمی داره اول بگو کجایی هستین

روگن آلمان خوبه اصلشم هست تو ایران

دقت کن جاروبرقیت سایلنت باشه فقط

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤
بستگی داره دختر خالم با ۲۱۰تموم کرد من پارسال تمام کمال خودم گرفتم خوبم گرفتم نزدیک ۵۰۰ ...

داداش من که ۱ ماه پیش عروسیش بود.تلویزیون با میز بوفه جاکفشی یک جفت فرش دستبافت تخت خواب و دو دست رخت خواب+پارچه رخت خواب زنداداشم..

اگر مرگ به سراغم امد و همدیگر را ندیدیم،فراموش نکن که من خیلی دیدنت را آرزو میکردم
بستگی داره ب اداب و رسوم هر شهر اما بیشتر یخچال و تلویزیون و یه تخته فرش با پسره گاز و لباسشویی وسرو ...

ینی وسایل آشپزخونه با دختره منهای یخچال :( 

از بقیشم پتو اینا و جارو برقی اتو و وسایل ایطوری..؟ درسته 

.
من شیراز  ینی ترکم رسم شمالیا و اصفهانیا چطوره ؟

نمیدونم والا ولی اون چیزی ک اکثرا هستن اینه ک یخچال یه فرش و تلویزیون با پسره کلا سه یا چهار تیکه از جهاز

واییی من ک پول ندارمممممم جوری ک عشقم میگف ۵۰۰ . ۶۰۰ میشه ی جهاز سبک😐😑البته الان ۱۹ سالمه:((

ببین از الان شروع کن ،خورده ریزا رو بهتر اون چیزایی ک از مد نمی‌افته، ،بعدا کارت سبک تر میشه همه رو نزار برا همون موقه

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
2706