2737
2734

سلام من ارشد دولتی یه رشته مهندسی مجاز به انتخاب رشته شدم، میخوام بدونم با رتبه144میشه تهران قبول شد و اینکه آیا میشه کلاسامو طوری انتخاب کنم که دو روز پشت سر هم بیوفته؟ چون من مجبورم هر هفته برم و دوباره برگردم شهرستان، نمیتونم اونجا بمونم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ارشد  دولتی خیلی خوبه چه رشته ای خوندید؟؟

لیسانسمو مهندسی شیمی آزاد بودم، توی کنکور ارشد امسال مهندسی بیوتکنولوژی رو مجاز شدم و متاسفانه داروسازی رو مجاز نشدم

با احتمال زیاد دانشگاه تهران قبول میشی ، اما گرایش های خوب رو نمیاری ، و جواب سوال دومت نه نمیشه

فقط گرایش مهندسی بیوتکنولوژی رو مجاز شدم فقطم همونو زدم تهران ولی اگه اصفهان قبول شم به خاطر اینکه خوزستانم و به اصفهان نزدیکترم بهتره، هر چند همش4نفر ظرفیت داشت😭

2738
فقط گرایش مهندسی بیوتکنولوژی رو مجاز شدم فقطم همونو زدم تهران ولی اگه اصفهان قبول شم به خاطر اینکه خ ...

تهران واسه رشته مهندسی دانشگاه های زیادی داره ، هیچ دانشگاهی دانشگاههای تهران نمیشه ، جو اونجا فوق‌العاده عالیه و خودبخود درسخون بار میایی  ، حتما اولویت اولت رو اونجا انتخاب کن ،اگه اونجا قبول نشدی ، بهترین گزینه استان خودت هست.

💓بهت قول میدم ، تلاش کنی همه چی درست میشه💓