2726
عنوان

بیاین... ابرو ریزی نامزدم و مامانم جلو همه

| مشاهده متن کامل بحث + 2082 بازدید | 59 پست
درسته من مشکلی ندارم با قطع ارتباط اونا چون آدمای خوبی نیستن ولی میترسم نمی‌دونم چیکار کنم نمی‌دونم ...

به نظرم باید ازش عذر خواهی  کنی 

و سعی کنی به خاطر دیگران میونه خودت و همسرت رو خراب نکنی 

مشکلتون رو خودتون حل کنید و پای بزرگ تر ها رو وسط نکشید و نزارید کسی متوجه مشکلاتتون بشه

۲۰ساله ازدواج کردم 

هنوز اجازه ندادم کوچک ترین حرفی از من و همسرم جایی درز کنه 

دلم گرفته صبح تا شب رفتم تو یه امام زاده ولی نزاشتم هیچ کس متوجه بشه که مشکل دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای عزیزم خیلی سخته منم اتفاقی مشابه تو تو دوران عقد برام پیش اومد و15سال بعد عروسی شوهرم اجازه نمی‌داد خونه خواهر و برادرم برم بعد15سال رفتیم خونشون ولی هنوز اون زمان را یادش نرفته ومثل پتک رو سرم میزند خیلییی سخته وصبر ایوب میخاد وارزش ندارن من اگه بر می‌گشتم به زمان گذشته هیچ وقت این اشتباه را نمی‌کردم وازدواج نمیکردم

2728
از همین میترسم البته هم ابجیم هم شوهرش آدمای خوبی نیستن. با قطع ارتباط هیچ مشکلی ندارم. ولی الان چون ...

خیلی زشته ادم در مورد خواهر و خانواده خودش بد بگه

شما هم پرورش یافته اون خانواده ای و جدا از اونها نیستی

با کپچیک کردن خانواده ت ارزش خودت پایین میاد

با دومادتون که غریبه س کاری ندارم...جزو خانواده شما نیست اما یادت باشه جلوی همسرت و هر فرد غریبه دیگه از خانواده ت بد نگی که بعدها همون میشه چماق زجر خودت

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
وای عزیزم خیلی سخته منم اتفاقی مشابه تو تو دوران عقد برام پیش اومد و15سال بعد عروسی شوهرم اجازه نمی‌ ...

😭😭خیلی همو دوست داریم. من اصلا مشکلی ندارم با قطع ارتباط آدمای خوبی نیستن

فکر می‌کنی بعد که وارد زندگی شدی به کسب احتیاج داری درد و دل کنی واون فقط خانواده خودت هستن منم مثل تو فکر میکردم قطع رابطه برام مهم نیست ولی بعد فهمیدم چقدر سخته منم خیلی نامزدم را دوست داشتم و دارم که تونستم 15سال دوری وقطع رابطه با خونواده را تحمل کنم

چقد بچه ای اسی 

چندسالته؟

متاسفانه اینه یادگرفتم نخندم💔حتی اگ فاز گرفتم با یه جووک🖤تا بلند خندیدم محکم دستم و گاز گرفتم.# یاس                                      تورک قیزی🖐️
فقط می‌دونم گ دوسش دارم همین

دوست داشتن کافی نیست منو همسرم 5 سال باهم دوست بودیم بدون هیچ حرف و حدیثی رفتیم سرخونه زندگیمون ، دخالتهای خواهراش برادراش مادرش پدرش دوست داشتنمو کم کرد ، اگه همسرم پیش خانوادش میگفت من از چیزی خوشم میاد یکاری میکردن همسرم بگه اون چیز به درد من نمیخوره ولی فرداش خواهرش همونو میگرفت مثال زدما مشکلات خیلی سخت تر از ایناست ، تو زندگی مشترک اگه باهم تفاهم نداشته باشین حتی یه چایی کم رنگ یا یه غذای کم نمک باعث یه دعوای شدید و کتک کاری هم میشه پس بهتره بیشتر بهش فکر کنی یا با همسرت بری مشاوره ببینی درست شدنی هست 

منم بعنوان خواهر بزرگترت اینا رو گفتم امیدوارم به حرفام فکر کنی چون خودم اوایل زندگی رویایی داشتم الان نه

در حســــــرت دیدار تو آواره تــــــــــرینم ⏰🕐🕑🕒🕓🕔🕕🕖🕗🕘🕙🕚🕛😞😔🥀         
2706