2726

بزارید از اول بگم. من بیست روزه با نامزدم قهر بودم هیچ سراغی از من نگرفت سریای قبل اگرم بحث داشتیم دو س روز بیشتر دیگ نمیشید. خلاصه من بهش گفته بودم طلاق میخام و بابامم بهش گفت بلند شو برو بسلامت.... بعد دیشب پارک بودم با مامانم س بار زنگ زد جواب ندادم با آخر جواب دادم ک گفت بیا میخام ببینمت..... با مامانم رفتم پیشش مامانم بهش گفت یسنا هم ترو بخاد من دیگ نمیخام😭 اونم عصبی شد گفت مامان من با ت حرف نزدم و گفت تو همیشه طرف اون دامادت بودی..... بعد شوهرم سر ی مسئلع ای از دامادمون خیلی بدش میاد ک منم بهش حق میدم چون بهش گفتم قبلا بهم پیام داده و درخواست داده و واقعا هم داده ملی خیلی پشیمونم ک گفتم. منم فقط همون شب... اون ساعتی ک ابجیم و شوهرش برای عقدمون گرفته بودم خلاصه ساعت رو دید و کلی خدشو زد ک چطوری دلت اومده بیست روز منو ندیدی اینو بپوشی... منم ارومش کردم و اینا ولی با مامانم دعواشون شد جلو همه😞😞 ب مامانم میگفت تو عرضه نداشتی اون عوضیو از زندگیتون بندازی بیرون هنوز راش میدی خونه مامانم میگفت گمشو اونم میگفت تو گمشو 😔😔😔خیلی بهم حرف زدن فکرشم نمیکردم زندگیم ی روزی اینطوری بشه. فک نمیکردم هیچوقت بهم ازین حرفا بزنن خیلی باهم خوب بودن ولی دیشب همه چی بهم گفتن😔😔 حالا من چیکار کنم؟

چجوری ب خودشون جرعت میکنن ب ادم بعضی حرفاروبگن

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تقصیر خودته نباید بزاری خانواده از قهرتون مطلع بشن اگه زیاد مهم نیس مسائل خصوصیتونه..اگه هم مسئله مهمیه ولش کن حرمتا ریخته

ترفندخونه داریوآشپزی میخوای     https://eitaa.com/rozmarehash    ♥️  روی لینکو نگه دار بعد باز کردن بزن♥️♥️    لینک کانال ایتام روزمرگی خانه داری اشپزی مادر فرزندی 

عزیزم برای ازدواجت زوده 

یکم برو همسرداری یاد بگیر 

ازدواج که خاله بازی نیست که 

بااااید یاد بگیری زندگی کردنو

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
الان چی می خوای چکار کنی؟؟؟

خودمم نمی‌دونم. باید جداشم؟ باید بمونم؟ هیچی نمیفمم اگ بمونم می‌دونم محدودم می‌کنه می‌دونم تیکه میپرونه اگ نمونم حس میکنم یه عوضیم چون خیلی همودوس داریم و هردو مقصر بودیم...

2706