2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جدی ؟چرا خراب شه ینی مزش تغییر میکنه؟

اره عزیزم

چون بعد از اینکه بره تو فریزر وقتی بیاریش بیرون آب میندازه

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
2728
شیکر میخاد بعدشم من مربای هویج دوس ندارم

اها .. خب راه دیگه اش این شما هم بدین بقیه اش وبه یکی دیگه 😅

درد بی درمان شنیدی؟                                              حال من یعنی همین،                                              بی توبودن، درد دارد                                                   می زند من را زمین....! 
همه این کارها رو کردم بازم کلی مونده تو یخچال بنطرتون همینطوری درسته بزارم فریزر بعد فصل ترشی خواستم ...

فک کنم توفریز مزه اب بگیره و خوب نشه

میتونی شوری یا همون ترشی کنی بزاری تو یخچال برسه

من مامان یزدان نیستم کاربری واگذار شده بهم😬

مربادرست کنیدیاترشی 

چیزی‌ که آدمیزاد رو میکُشه، حسرته حسرتِ جاهایی که نرفته،کارایی‌که نکرده، حرفایی که نگفته.حسرتِ آدمی که دیگه تکرار نمیشه و هیچ‌کاری واسه نِگه‌داشتنش نکرده...مشاوره دانشگاه فرهنگیان /این کاربرانتقادپذیر نیست پس خواهشمندم ازنقدوایرادگیری خودداری فرمائید!!
همه این کارها رو کردم بازم کلی مونده تو یخچال بنطرتون همینطوری درسته بزارم فریزر بعد فصل ترشی خواستم ...

من یکسال شوهرم پونزده کیلو هویج خرید حال تورو داشتم

کارایی که کردمو میگم: هرچی که خوردیمو اب گرفتم خوردیم

مربا درست کردم

خلالی کردم واس خورشت هویج ) مرغ به شکل ترش درست میکنن و هویجو هم بانمکو ابلیمو ترش میکنن خیای خوشمزس( گذاشتم فریزر ولی سرخ کردم گذاشتم که طعمش بد نشه

خورد کردم واس هویج پلو و سرخ کردم گذاشتم فریزر

دیگه تموم شد

2706