2733
2734
سلام ببخشید آخرین پریودتون کی بوده؟

من هرماه دوروزقبل پریودماه قبل پریودمیشدم..ماه قبل نهم شدم..این ماه بایدهفتم میشدم ک نشدم بی بی زدم مثبت شد خودم حس میکردم حاملم

❤دنیــــام بچــه هام❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هرماه دوروزقبل پریودماه قبل پریودمیشدم..ماه قبل نهم شدم..این ماه بایدهفتم میشدم ک نشدم بی بی زدم ...

منم امروز موعودمه واسه ما هم دعا کن🥰

خدایا یه نی نی بزار تو دلم خسته شدم دیگه  
2731
ممنون گلم

من بارداری اولم

عاشق اینم که دختر باش

اما امیدوارم جنسیت باب مصلح خداوند باش

انشاالله اگر صلاح با خواسته منم جور میشه

فکر کنم بچه من و شما هم سن باشن

من ۵هفته تمام کردم

همسرم،پسرم،آرامش زندگیم معجزه خداوند
منم امروز موعودمه واسه ما هم دعا کن🥰

الان چ حسی داری؟حامله باشی خودت یکم حس میکنی که مثل ماه های قبل ک پریودمیشدی نیستی..انشالله شماهم ب زودی بی بیت مثبت میشه ویه نی نی سالم خدابهت میده عزیزم

❤دنیــــام بچــه هام❤
2738
الان چ حسی داری؟حامله باشی خودت یکم حس میکنی که مثل ماه های قبل ک پریودمیشدی نیستی..انشالله شماهم ب ...

کمر درد گرفتم از دیشب و زیر شکمم درد میکنه همش حس میکنم پریودم ولی نیومده هنوز....ان شاءالله عزیزم

خدایا یه نی نی بزار تو دلم خسته شدم دیگه  

چجوری شوهرت غافلگیر میشه ؟ 

شوهر من که از صبح زنگ میزد چی شد بیبی چک 🤦😁😁 

هر کاری هم بکنی ، بازم می‌فهمه. ولی میتونی بخاطر این خبر خوش و مبارک جشن کوچیک با تزیین های مختصر انجام بدی 

هر حادثه ای که در اجتماع اتفاق میفته ، همه ی ما زنجیر وار بهم ربط داریم. یکی اثرش رو زود میزاره یکی دیرتر .شمایی که انگشت اتهام رو میگیری سمت کسی ، سه تا انگشتت به طرف خودته. ❤️❤️❤️من زنم ، مولا علی من را ریحانه خطاب کرده،  من مادرم ، من نور خانه ام ، هر بار شیری که به نوزادم میدهم ، مثل آزاد کردن یک بنده است ، یک لیوان آبی که دست همسرم میدم برتر از یکسال نماز شب و روزه گرفتن است ، موقعی که دیگ غذا را میشورم خداوند هم گناهان من را میشوید، هر بار به موی فرزندانم شانه بزنم خداوند به ازاء هر مو حسنه ای میدهد و گناهی را پاک میکند (احادیث ائمه س ) خانه  مقدس است ، خانواده مقدس است. خانه ی من حریم پاک خداوند است. سخنرانی شهید سلیمانی در مقر توپخانه جبهه مقاومت در سوریه : ما بعد از اینکه میگوییم مدافعان حرم ، فکر میکنیم ‌مدافعان حرم خلاصه است ‌فقط در این دو حرم مقدس  عزیز سیده رقیه و سیده زینب . کل جمهوری اسلامی حرم است . وجوبش کمتر از حرم سیدالشهدا نیست ، کل جمهوری اسلامی.      گستردگی این حرم بیش از گستردگی حرم حضرت زینب سلام الله علیهم است.      
کمر درد گرفتم از دیشب و زیر شکمم درد میکنه همش حس میکنم پریودم ولی نیومده هنوز....ان شاءالله عزیزم

منم همین حسوداشتم امامیدونستم نمیشم چون سینه هاووژانم دردمیکردن ماه های قبل اینطورنمیشدم

❤دنیــــام بچــه هام❤
منم همین حسوداشتم امامیدونستم نمیشم چون سینه هاووژانم دردمیکردن ماه های قبل اینطورنمیشدم

کاره درد نداری؟

من کلیه چپ درد خفیف داره

شنبه برم دکتر ببینم چی میگه

همسرم،پسرم،آرامش زندگیم معجزه خداوند
2706