2733
2734

سلام شیر بچه میدم کل صورتم خیلی لاغرشده خیلی بد شدم دوست ندارم برو رو آینه توراخدا بگین چ بخورم خوبه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم شیر میدم داغون شدم از امروز شروع کردم شیره انگور میریزم تو آب خنک بعد ناهار و شام میخورم میگن خوبه 

اگه راجع به معنیه نام کاربریم براتون سوال پیش اومده باید خدمتتون عرض کنم که من یک عدد کورد میباشم و هناسگم در زبان کوردی به معنای نفسم میباشد  
2738
کافیه 10 روز پودر رویال بخوری 😂😂

بدنم چاق میکنع؟

میشه برای جور شدن جهزیع  و خرید خونه ی صلوات بفرستی دوست عزیز💜🌙حل شدن مشکلم فقط معجزه خدارومیخواد،خدایا تو بخواه  ۵ساله عقدم خسته شدم دیگه😭ت همش حرف میشنوم یعنی میشه ی روزی بیام بگم دارم عروسی میکنم😭😭😭😭یا امام رضا ب حق جوادت😭«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»•♥️⃟♡                ازتون خواهش میکنم از ته قلب پاکتون برا خوشبختیمون و اینکه مهرم ب دل شوهرم بیفته  ی صلوات بفرسین بهترین ها نصیب قلب مهربونتون❤۱۴۰۱/۷/۱۸

سلام صورتم ماساژ بده 

بخور بده با آب بعد عسل بزن آنقدر ماساژ بدن تا عسل از صورتت جدا بشه 

روغن بنفشه پایه زیتون باعث میشه آب بیفته زیر دوستت شبها بمال به صورتت 

سیب زمینی پخته رو دوره درست کن بخور 

تخم مرغ آبپز 

بعدش بگم غم و حرصو جوش ادمو لاغر می‌کنه بیخیال باش نسبت به صورتت با آرامش بخش برس زود جواب میده 

2706