2726

من با زن عموم اینا همسایه ایم ایشون در حال درست کردن خونشون هستن خب اول اینکه بگم ما مامانم نیست ایشون هر روز میاد خونه ما صبحونه و نهار برا کارگراش درست میکنه این به کنار نصف مواد غذایی از خونه ما میبره 

از پول گازم بگذریم این به کنار پیام داده لیوانای اب رو بزار یخچال یخ بزنن فردا برا کارگرامون بیام یخ ببرم😐

از این گذشته بابام هر وقت میاد پیشمون همش میگه من پریروز یه قوطی روغن خریدم چیکارش کردی مگه میخوری روغنا رو😐😐 منم جرات ندارم بگم فلانی امد برد اخه میدونم دعوام میکنه حسابی رومم نمیشه به زن عموم چیزی بگم😐🚶‍♀️🤦‍♀️

چرا روت نمیشه بگو جانم😑

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

قصد پربازید شدن ندارما ولی فردا تو پربازدیدام😂😂😂

دوست عزیز من پست که از نظر خودم درسته رو میزارم و هیچ اعتنایی به مخالف یا موافق بودنت با اون حرف ندارم😊ریپلای شدن توسط افراد روشنفکر اکیدا ممنوع🚫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی چیزی نمیگی هیچی دیگه تحمل کن

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا
2728

ب بابات بگو 

دعوات کرد بگو زن برادر شماس خب بگو ک نیاد

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    
یعنی چی؟ ما رو مسخره کردی ؟ خب بگو فلانی مصرف کرده!!!

به زن عمکم چی بگم شرش رو از سرمون کم‌ کنه مطمئن باش به بابام بگم دعوام میکنه میگه زبون نداشتی حرف بزنی زبونتو بریده بودن

2706