2726
عنوان

دوستان خوبتون رو تگ کنید و یک جمله بهش تقدیم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 219 بازدید | 58 پست
ای خدااااا 🥲اشکم درومد که خواهر گلمممم الهی که خدا بهترین هارو برات رقم بزنه عزیزاتو برات در سلامتی ...

دوست مهربون و عزیزم خیلی دوست دارم

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمی‌شناسم کسیو ولی @شکلات_سفیدم   خواستم  یبار تگ شده باشه رو دلش نمونه😍 @گلسرخ12 ...

خیلی مهربونی😘⁦♥️⁩

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣

@اوپرا     ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

@ابرباران     ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

دوتاشون خیلی دوست دارم

@تعلیقم،کنی،باز،میام،   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

2728
@اوپرا     ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ @ابرباران  &nb ...

کاربری قبلی من ایزد باران بود😁

@توت_فرنگی_م   عزیز  دلمه . امیدوارم با نامزدش خوشبخت ترین شه . 😘

خوشبحال توت فرنگی که اینقدر دوسش داری که براش امضا هم گذاشتی

@اوپرا     ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ @ابرباران  &nb ...

ممنونم عزیزم❤️🥰

آنجا که تو نفس میکشی کمی   آن طرف‌تر زیر همین آسمان من از عشقت نفسم بند آمده است و نمی‌دانی!!    
2706