2703
2553

من شرایط خیلی سختی رو پشت سر گذاشتم...سه نفر از بهترین دوستانم که با دعاهای خوبشون بهم ارامش دادن تا شرایط سخت رو راحت تر تحمل کنم

@اعتصامی    

@tinanr    

@baharr_76    

از شما دوستان خوبم ممنونم...امیدوارم رندگیتون سرشار از آرامش و آسایش و سلامتی باشه

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣

کاربری جدیدش رو ننمی دونم 

لطفا دعا کنید خودش به من خبر بده که کاربری جدیدش چیه

أَنِّي مَسَّنِيَ الضُّرُّ وَأَنْتَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ  خدایا بدحالي و مشكلات به من روي آورده و تو ارحم الراحميني.   سوره انبیا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

منه مظلوم چرا هیجا تگ نمیشم

بیشتَرِ انسان ها قاتِلَن هَمِ انسان ها انسانیَت را کشتند🗡به علت داشتن مشکلات روحی روانی از رفتار مناسب معذوریم ببخش شما میخوایم نبخش به درک🤷🏻‍♀️ قبلا یه نفر یه نصیحتی بهم کرد که پشتش کلی آرامش بود کع میگف سوزنت گیر نکنه روی ادما، روی اتفاق ها، روی حرف ها، فقط رها کن راهش همینه نیازی نیست دنبال تحلیل هرچیزی باشم برای خودم دلیل دارم که چسناله نمیکنم مثل همجنسام و دلایل نقاب پشت نقاب که معلوم نیست یکسری اشتباهات خودشونو بیان نمیکنن اما خوب آمادن برای بیان کردن اشتباهات کوچیک دیگران و آخرم چی؟ آخرم به نفع خودشون😏همیشه پشت عدالتم دلیلی نمیبنم چون زنم هرچی میشه حق رو بدم همجنسم همیشه عم طرف عدالت واقعیَم چون از جنس تفاوتم برعکس بعضیا+ حیا یا حیات واقعی به معنای بیش- در اطراف کشته شده، کاش به جای بحث فهمید بعضی ها چیزی به اسم منطق، باور با وجود مغز تو کله ی یکسری نیست!:(( واقعیت زندگی چند وقتیه از بین رفته اما کو گوش شنوا؟ کو عقل و منطق قبلا؟ سوخته شده جایی که بعضی ها با واقعیت تلخ دنیا آشنا بودن الان دنیا تبدیل شده به یه ناله ی فیک که بعضی ها باور میکنن من همینم که هستم مهم اینه خودمم نه کس دیگه ای تو یه مشت قاب حقیقی پشت نقاب!🤏🏻                                  
2714
نمی‌شناسم کسیو ولی @شکلات_سفیدم   خواستم  یبار تگ شده باشه رو دلش نمونه😍 @گلسرخ12 ...

مرسییییی❤💫

بیشتَرِ انسان ها قاتِلَن هَمِ انسان ها انسانیَت را کشتند🗡به علت داشتن مشکلات روحی روانی از رفتار مناسب معذوریم ببخش شما میخوایم نبخش به درک🤷🏻‍♀️ قبلا یه نفر یه نصیحتی بهم کرد که پشتش کلی آرامش بود کع میگف سوزنت گیر نکنه روی ادما، روی اتفاق ها، روی حرف ها، فقط رها کن راهش همینه نیازی نیست دنبال تحلیل هرچیزی باشم برای خودم دلیل دارم که چسناله نمیکنم مثل همجنسام و دلایل نقاب پشت نقاب که معلوم نیست یکسری اشتباهات خودشونو بیان نمیکنن اما خوب آمادن برای بیان کردن اشتباهات کوچیک دیگران و آخرم چی؟ آخرم به نفع خودشون😏همیشه پشت عدالتم دلیلی نمیبنم چون زنم هرچی میشه حق رو بدم همجنسم همیشه عم طرف عدالت واقعیَم چون از جنس تفاوتم برعکس بعضیا+ حیا یا حیات واقعی به معنای بیش- در اطراف کشته شده، کاش به جای بحث فهمید بعضی ها چیزی به اسم منطق، باور با وجود مغز تو کله ی یکسری نیست!:(( واقعیت زندگی چند وقتیه از بین رفته اما کو گوش شنوا؟ کو عقل و منطق قبلا؟ سوخته شده جایی که بعضی ها با واقعیت تلخ دنیا آشنا بودن الان دنیا تبدیل شده به یه ناله ی فیک که بعضی ها باور میکنن من همینم که هستم مهم اینه خودمم نه کس دیگه ای تو یه مشت قاب حقیقی پشت نقاب!🤏🏻                                  

ای خدااااا 🥲اشکم درومد که خواهر گلمممم الهی که خدا بهترین هارو برات رقم بزنه عزیزاتو برات در سلامتی حفظ کنه شاهد عاقبت بخیری نقل کوچولومون باشی گل نازم 🥰خاله دورش بگرده .ای خدای من 😭❤❤❤❤❤

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   
@4156     ‍ بهترین دوست خواهی بود حتی اگر سختی راه چشمانت را از من دور کند و بهترینی ...

ممنونم دوست خوبم ببخش، اگر همش، میام و میرم مهمون داریم بزار برن میام با خیال راحت

سکوت سرشار از ناگفته هاست

من بلد نیستم تک کنم ولی الماسی ک بهش، میگم سین سین و مهسانم ک هر دو مث خواهرام هستند واقعا بخاطر بودنشون خیلی خوشحالم و خدا رو شکر میکنم ک هستن امیدوارم ک همیشه باشن و ب همه آرزوهاشون برسن چون همیشه سنگ صبورم بودن واقعا ازشون خیلی ممنونم ک هستن

سکوت سرشار از ناگفته هاست

سیمای عزیزم دوست قشنگم. خیلی خوشحالم که تونستم یکار کوچیک واسه دل یه مادر نگران بکنم. امیدورام همیشه دلت شاد باشه و شاهد موفقیت و سربلندی کوچولوی نازت باشی 🧡🧡🧡❤❤❤❤❤❤❤

راستی خیلی ممنون از دعای خوبت😍😍 دوستتتت دارم

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
سیمای عزیزم دوست قشنگم. خیلی خوشحالم که تونستم یکار کوچیک واسه دل یه مادر نگران بکنم. امیدورام همیشه ...

عزیز دلمی😍⁦♥️⁩⁦❤️⁩🌹

من ملکه آبی پوش ملکه آرامش، علم، عشق و ثروت کار خود را به خدا واگذار میکنم که او بر احوال بندگان بیناست  ♣♣
2706