2733
2734
عنوان

فقط کسانی که از دعانویس نتیجه دیدن بیان کسی دیگه نیاد لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 2954 بازدید | 49 پست
اره مطمئنم‌چون تو این کارا هست به یه نفر زنگ زدم که خیلی معروفه گفت دعای دوقفل برای شوهرت گرفته ۱۵۰ ...

اوه چه خبره. برا ماهم طلسم گرفته بودن 4 سال پیش با 70 یا 80 تومن باطلش کردیم. الان دیگه زیاد بدی 300 یا 400

اوه چه خبره. برا ماهم طلسم گرفته بودن 4 سال پیش با 70 یا 80 تومن باطلش کردیم. الان دیگه زیاد بدی 300 ...

شما میشناسی جایی رو؟؟؟

🌸اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا واقعا برا اونایی که دعای بد انجام میدن نسازه و لعنتشون کنه. به خدا من از دست شوهرم تا مرز جنون میرفتم. بعد یه روز شوهرم تو بالشت خودش یه دعا پیدا کرد که دلش از منو بچه م سیاه بشه

2728
خدا واقعا برا اونایی که دعای بد انجام میدن نسازه و لعنتشون کنه. به خدا من از دست شوهرم تا مرز جنون م ...

الهی خیر نبینن😭

برای من کاغذ اینا نیس

من چیزی نمیبنم تو خونه 

دعا حتما باید تو کاغذ باشه؟

🌸اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸
2738
اره مطمئنم‌چون تو این کارا هست به یه نفر زنگ زدم که خیلی معروفه گفت دعای دوقفل برای شوهرت گرفته ۱۵۰ ...

عزیزم اون شماره رو به منم میدی ببینم شوهرمنم دعاگرفتن براش یانه؟چون خاله وخانواده همسرم تو کار دعا اینا هستن اینم یهو خیلی عوض شده

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
الهی خیر نبینن😭 برای من کاغذ اینا نیس من چیزی نمیبنم تو خونه  دعا حتما باید تو کاغذ باشه؟

اره دقیقا منم نمی‌بینم فک میکنم چیز خورش میکنن تو چیزی میریزم میدم بهش میخوره فقط چند سال پیش باخانواده شوهرم تو یه ساختمون بودیم تو جارخت خوابی زیرموکتش پشت تشک وپتو اینامو یه مشت برنج ریخته بودن

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍
2706