2703
2553
عنوان

کیا شوهراشون مثه مال من زودجوش و عصبیه😢بیاین کمکم

| مشاهده متن کامل بحث + 1644 بازدید | 96 پست
خیلی حس خوبی که یکی‌درکت کنه کاش برای چیز بهتر وشادی  همه درک میکردیم اما خدا بزرگه انشاالله هم ...

درمورد کار برش که میگه ما در ت روبزن بهش تذکر بده  بگو ما به عنوان مربی و تربیت کننده بچه وظیفه داریم اخلاق و رفتار درست رو به بچه یاد بدیم   کاری نکنیم که بچه بی تربیت باربیاد  بگو همیشه گفتن بچه شیرینه ولی تربیتش شیرین تر    و من حس می کنم از روی شوخی این کارو می کنه همسرت  فقط می خواد سر به سرت بذاره   با شوخی و خنده از این قضیه ردشو   تا عادت نکته  به بچه بگو بوس کن هم منو هم بابا يى رو

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
درمورد کار برش که میگه ما در ت روبزن بهش تذکر بده  بگو ما به عنوان مربی و تربیت کننده بچه وظیفه ...

حرفتون قشنگ بود دفعه بعد همینکار میکنم مرسی از نظر خوبتون

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تا حدودی حرف میزنه ماهم وقتی من کوتاه نمیام به کتکاری میرسه البته نه شدید چون برای بدتر نشدن دیگه سک ...

اره دقیقا منم همینطوریم وقتی حتی شوخی هم میگه تا نزنمت حالیت نمیشه دوس دارم اون لحظه بمیرم اما انقد تحقیر نشم

2456
بنظرتون اگه الان بر میگشتین چیکار میکردی که آسیب نبینند و بهتر به زندگیتون برسین که هم خودتون هم بچه ...

اگه به قبل بر می گشتم  اول از همه به مشاور مراجعه می کردم  با بچه هام تفریح و پارک می رفتم  و اینکه تو غصه هام و ناراحتی هام  خودم رو اسید نمی‌کردم و همه غصه هامو باخنده و شوخی جایگزین  می کردم   جوری که همسرم فکر نکته من ضعف دارم   و قدرت  و توانم رو به همه نشون می دادم  که مازنا ضعیف نیستم      بیشتر به سلامتی و پوست  و ورزش می رسیدم  و اون همه غصه و ناراحتی رو کنار می ذاشتم و ار لحظه فراموشش می کردم  مثل خود مردها که در لحظه عصبی هستن و بعدش انگار هیچ اتفاقی نیفتاده  نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه ؟

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم
اگه به قبل بر می گشتم  اول از همه به مشاور مراجعه می کردم  با بچه هام تفریح و پارک می رفتم ...

ممنون عزیزم درست میگید 

آبجهای گلم لطفا یه صلوات باسه ظهور آقا امام زمان و عاقبت بخیری تو دنیا وآخرت و سلامتی عزیزام وخودم  وحاجت روایم بدین مرسی از مهربونیاتون انشاالله  هممون به حاجت هامون برسیم و خدا به همه نعمت سلامتی بده   آمین