2726

نماز حضرت زهرا

عشق(حضرت عباس ع)                                                                                            سخته ، ولی آخرش قشنگه:)                          میشه واسه ت دلیم یه صلوات بفرستین صحیح و سلامت بیاد بغلم😍🤍🌱

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

این کار انجام بده عالیه

امیرالمومنین فرمودند قسم به آن خدایی که محمد را به رسالت مبعوث فرمود و اهل بیتش را گرامی داشت حرزی نیست که شما آنرا بطلبید الا اینکه در کتاب خدا موجود است هر کس میخواهد برخواسته واز من بپرسد
یعنی هیچ درد و مشکلی در زندگی نیست مگر اینکه با کمک قرآن قابل حل میباشد
دکتر شریعتی جمله ای دارد که خدایا به مذهبی ها بفهمان که اگر دینتان در این دنیا به دردتان نخورد در ان دنیا بکار نخواهد امد
اگه یک نفر به ما بگه من یک دعا نویس خوب سراغ دارم که پنج میلیون میگیره و دعا برا رزق و روزی و ازدواج تضمینی میدهد قبول میکنیم اما دستور پیامبر را قبول نداریم.
در حالی که آیات قران به صورت تکوینی تاثیر خودش را دارد یعنی با خواندن سوره یاسین در هر صبح میتوان به رزق و روزی وسیع رسید.
اگر هر مسلمانی به این دستور العمل قرانی که در زیر می اید که طبق فرمایشات ائمه معصومین میباشد عمل کند بیشک بزودی مشکلاتی از قبیل پیدا کردن شغل،در امد مناسب،خرید وسیله نقلیه، خانه و ازدواج حل خواهد شد
از همان روزهای اول به مرور شاهد حل شدن مشکلاتتان و افزایش روزی خواهید بود اما مثل هر کار دیگری صبر و ممارست میخواهد
1؛ بعداز نماز صبح ده بار سوره #قدر و سپس یک بار سوره #یاسین به نیت هدیه به حضرت زهرا و سلامتی و ظهور صاحب الزمان خوانده شود
در نظر داشته باشید هدیه سوره #یاسین به حضرت زهرا (س) انشاءالله دعا و توجه ایشان راشامل حال ما خواهد کرد.
2:بعداز نماز عشا چهار سوره #الذاریات  #الطلاق   #المزمل  #انشراح خوانده شود

هفت بار نادعلی بخون عالیه 

صلوات هدیه به ابراهیم هادی و سعید سامانلو

‏يِه روز تمام راه هايي رو كه با قلبت رفتي با عقلت برميگردي !قلبم را از سینه در آوردم، چراغ هارا خاموش کردم و خوابیدم. مطمئنم دیگر هیچ زخمی بیدارم نخواهد کرد.
به امید آگاهی همتون.

ادما همشون دنبال امیدن 

بعضیا با دعا 

بعضیا انرژی مثبت 

بعضیا با اعتماد کردن به زور بازو و فکر خودشون 

هممون دنبال یک چیز مشترکیم به اسم امید 

و امیدوارم به بهترین نحو بهش برسیم 

بنظرم به این آگاهی برسیم تو زندگیمون  برنده ایم

..پیش خدا حوش بگذره پسر گلم مامان خیلی خیلی دوستت داره همیشه یادت بمونه..
استغاثه؟ خودت حاجت گرفتی

من خودم ن مامانم دو بار خونده حاجت گرفته خیلی زود 

عشق(حضرت عباس ع)                                                                                            سخته ، ولی آخرش قشنگه:)                          میشه واسه ت دلیم یه صلوات بفرستین صحیح و سلامت بیاد بغلم😍🤍🌱
اعتقاد به خرافات رو آگاهی ندونین

هر کسی به هر چیزی باور داره و با توجه به اون حتی پیشرفت میکنه و موفق میشه 

من اسم این کارتون میزارم روشن فکری بیجا با احترام

..پیش خدا حوش بگذره پسر گلم مامان خیلی خیلی دوستت داره همیشه یادت بمونه..
اگه به صلاحت باشه با همه چی نباشه حالا هی دعا بخون نمیشه...

تا حدود کمی با نظرت موافقم

اما اون متن بالا که فرستادم برا همه امور زندگی خوبه

چون رزق و روزی زیاد میکنه

رزق و روزی میشه ازدواج میشه ثروت و ...

در ظمن بدونید که آیات قران تکوینا تاثیر خودشو داره.

2706