2703
2553

خسته نباشید

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
سلااام دینی سوالای روانشناسی رو😐

سلام چطور دادی؟

من حس میکنم رتبم بدتر از پارسال نشه بهتر نمیشه. بخدا دیگه نمیتونم پشت بمونم😭😭😭😭😭

نیـست نـشان زندگی..تا نـرسد نشـان تو
سلام چطور دادی؟ من حس میکنم رتبم بدتر از پارسال نشه بهتر نمیشه. بخدا دیگه نمیتونم پشت بمونم😭😭😭😭 ...

ببین یه چیزایی رو پر کردم

ولی همش با شک تردید  دیدی که اصن سوالا تو کتاب نبود همه مفهومی بودن باید میفهمیدی 

فارسیو که ر....دم دیدی ارایه ها چطور بود😐

یعنی اقتصاد خیلی سخت بود؟

هم سخت بود هم وقت نبود وسط سوالا وقتم تموم شد برگه رو گرفتن ازم برای دفترچه دوم ۲۰ دقیقه اضاف آوردم اگه سه دفترچه نبود اون۲۰دقیقه رو میزاشتم رو اقتصاد

سلام چطور دادی؟ من حس میکنم رتبم بدتر از پارسال نشه بهتر نمیشه. بخدا دیگه نمیتونم پشت بمونم😭😭😭😭 ...

بخوایم بمونیمم سال دیگه کنکور میشه۴۰درصد سوالارو سال به سال سخت تر میدن معدل ۶۰ درصد رو من ک ندارم ۴۰ درصد کنکور رو هم بااین سوالا خیلی سخته بیاری بدتر از امسال میشه

بخوایم بمونیمم سال دیگه کنکور میشه۴۰درصد سوالارو سال به سال سخت تر میدن معدل ۶۰ درصد رو من ک ندارم ۴ ...

من همون پارسال باید میرفتم علوم تربیتی روزانه..

امسال احتمال شانس قبولی همونم نداشته باشم چه برسه به فرهنگیان

نیـست نـشان زندگی..تا نـرسد نشـان تو
من همون پارسال باید میرفتم علوم تربیتی روزانه.. امسال احتمال شانس قبولی همونم نداشته باشم چه برسه ب ...

خیلی زورم میگیره خیییییلی وسط نوشتن برگه رو ازم گرفتن خدا لعنتشون کنه با این فکرشون و مدیریتشون و سه دفترچه ای کردن ک چی بشه مثلا

2706