2328
2330

خسته نباشید

چاو رهه‌ش☪️دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱  بزرگترین رویای من نواختن ویولنه 🎻 ئَه‌وَنده‌ دل‌په‌رم پیم خوشه بگریم ! که‌ فرمیسک و هناسه‌یش مرهه‌میکه..💫..
سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2334
سلااام دینی سوالای روانشناسی رو😐

سلام چطور دادی؟

من حس میکنم رتبم بدتر از پارسال نشه بهتر نمیشه. بخدا دیگه نمیتونم پشت بمونم😭😭😭😭😭

نیـست نـشان زندگی..تا نـرسد نشـان تو
2336
سلام چطور دادی؟ من حس میکنم رتبم بدتر از پارسال نشه بهتر نمیشه. بخدا دیگه نمیتونم پشت بمونم😭😭😭😭 ...

ببین یه چیزایی رو پر کردم

ولی همش با شک تردید  دیدی که اصن سوالا تو کتاب نبود همه مفهومی بودن باید میفهمیدی 

فارسیو که ر....دم دیدی ارایه ها چطور بود😐

یعنی اقتصاد خیلی سخت بود؟

هم سخت بود هم وقت نبود وسط سوالا وقتم تموم شد برگه رو گرفتن ازم برای دفترچه دوم ۲۰ دقیقه اضاف آوردم اگه سه دفترچه نبود اون۲۰دقیقه رو میزاشتم رو اقتصاد

سلام چطور دادی؟ من حس میکنم رتبم بدتر از پارسال نشه بهتر نمیشه. بخدا دیگه نمیتونم پشت بمونم😭😭😭😭 ...

بخوایم بمونیمم سال دیگه کنکور میشه۴۰درصد سوالارو سال به سال سخت تر میدن معدل ۶۰ درصد رو من ک ندارم ۴۰ درصد کنکور رو هم بااین سوالا خیلی سخته بیاری بدتر از امسال میشه

بخوایم بمونیمم سال دیگه کنکور میشه۴۰درصد سوالارو سال به سال سخت تر میدن معدل ۶۰ درصد رو من ک ندارم ۴ ...

من همون پارسال باید میرفتم علوم تربیتی روزانه..

امسال احتمال شانس قبولی همونم نداشته باشم چه برسه به فرهنگیان

من همون پارسال باید میرفتم علوم تربیتی روزانه.. امسال احتمال شانس قبولی همونم نداشته باشم چه برسه ب ...

خیلی زورم میگیره خیییییلی وسط نوشتن برگه رو ازم گرفتن خدا لعنتشون کنه با این فکرشون و مدیریتشون و سه دفترچه ای کردن ک چی بشه مثلا

خیلی زورم میگیره خیییییلی وسط نوشتن برگه رو ازم گرفتن خدا لعنتشون کنه با این فکرشون و مدیریتشون و سه ...

منم از استرس اینکه الان بیاد برگمو بگیره بیشترشو اشتباه زدم ..