2726
عنوان

سوال در مورد پوست دارم

84 بازدید | 13 پست

سلام. دوستان اینکه هر از گاهیی یدونه جوش چرکی رو صورت دراد نشونه عفونته داخلیه؟ من پوشتم صافه، حتی تو نوجوونی هم جوش درنیوردم. ولی هر از گاهی چند تا جوش سر سفید از صورتم درمیاد اونم چند روز پشت سرهم . چند ماه یکبار این تکرار میشه. به نظرتون این دلیل چی می تونه باشه؟>

نزدیک پریودت نیست؟ غذای چرب نخوردی؟ 

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دلیلش هر جیزی میتونه باشه شاید پوستت چربه . یا محصول پوستی استفاده کردی که به پوستت نساخته  یا پوستت در معرض الودگی بوده . که با زدن تونر بعد از شستن صورت میتونی جلوگیری کنی ازین مشکل یا روبالشتیت الوده بوده و شیرینیجات یا غذای چرب خوردی، یا اینکه هورمونیه

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲
نزدیک پریودت نیست؟ غذای چرب نخوردی؟ 

نزدیک پریودمه. من نه قند میخورم نه غذای چرب نه شکر. شیرینی ماهی یه بار. تنهای چیزی که نمیتونم در مقابلش مقاومت کنم شکلاته. فست فودم ماهی یکی دوباره

دلیلش هر جیزی میتونه باشه شاید پوستت چربه . یا محصول پوستی استفاده کردی که به پوستت نساخته  یا ...

پوستم خشکه. هر روز با تونر، زل، فوم میشورم پوستمو. چربی نمیخورم. شکر خیلی خیلی کم می خورم. فقط این میمونه که مشکل داخلی داشته باشم . مثلای کیستی چیزی. کیست به جوش ربطی داره؟

آنزیم های کبدی یا کبد چرب می‌تونه باشه گرمیجات هم می‌تونه باشه مشکلات هورمونی هم می‌تونه باشه آزمایش ...

اخه ما خانوادگی تو غذاهامون یه ذره روغن می ریزیم چربی نمی خوریم. گرمیجاتم زیاد نمی خورم والا

پوستم خشکه. هر روز با تونر، زل، فوم میشورم پوستمو. چربی نمیخورم. شکر خیلی خیلی کم می خورم. فقط این م ...

اگر فکر میکنی جوشات غیر عادی هست و جدیدا برات این مشکل پیش اومده احتمالش هست جوشهایی که مربوط به کیست و مشکلات رحمی هست معمولا رو قسمت چانه و اطراف لب بوجود میان

اگر فکر میکنی جوشات غیر عادی هست و جدیدا برات این مشکل پیش اومده احتمالش هست جوشهایی که مربوط به کیس ...

رو گونه و اطراف چونه درمیاد. پریودم هر 40 روز یکباره

رو گونه و اطراف چونه درمیاد. پریودم هر 40 روز یکباره

شاید کیست داشته باشی واسه اینکه خیالت راحت بشه برو دکتر اگر نیاز هست سونو و ازمایش هورمونی برات بنویسه

اخه ما خانوادگی تو غذاهامون یه ذره روغن می ریزیم چربی نمی خوریم. گرمیجاتم زیاد نمی خورم والا

کبد چرب از مصرف زیاد تخم مرغ و خیلی چیزای دیگه هم ممکن باشه جهت اطمینان یه آزمایش بده