2737
2734
عنوان

وقتی دلتون میگیره چیکار می کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 336 بازدید | 29 پست

هندزفری میذارم با صدای بلنننند بعدم آرایش میکنم بعدش ناراحتیمو تبدیل به کینه میکنم و به موقع ضربه رو به باعث و بانیش میزنم😊

که گناه دگران برتو نخواهند نوشت...🍃من اگر نیکم اگر بد تو برو خود را باش...🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سجادمو پهن میکنم درباره ی اونچکه باعث

ناراحتیم شده با خدا حرف میزنم و گریه میکنم 

یا میرم مزار شهدا با اونا دردودل میکنم 

خیلی اروم میشم 

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
2731

من معمولا تو تنهایی اهنگ گوش میدم و گریه می کنم هرچی درد و دل دارم رو تو کاغذ می نویسم کلی با خدا حرف می زنم هرچی ازش میخام و تو کاغذ می نویسم 

گاهی وقتا نقاشی می کنم و اهنگ می خونم 

وقتی ناراحتی باید کاری رو انجام بدی که خیلی دوست داری اون حالت و بهتر میکنه 

2738

بعد نماز زیارت عاشورا و گریه

رقص

گریه 

الانم در حال حاضر بخاطر مژه های گرامی گریه نمیکنم ی مدته

(کارآموز وکالت هستم)❤🌱اصلا وکیل هم که شوم،مدام پله های دادگاه را بالا و پایین روم،حق آن را از اين و حضانت آن را از دیگری هم که بگیرم باز هم دلتنگ دم کردن چای در خانه ی توام و حق همه در مشت من و حق من در مشت دیگری ست💔(امروز ۲۱ شهریور ۴۰۲ و من به یکی از اهدافم که قبولی تو آزمون وکالت بود رسیدم،الهی شکرت،ممنونم خدا جونم🙏🥲❤)
خسته ام😔

من وقتی دلم میگیره هیچ چیزی جز،حرف زدن باخدا آرومم نمیکنه،بعدازنمازم بغضم میترکه و کلی باهاش حرف میزنم عامیانه البته مودبانه ،خیلی آروم میشم بعدش چون مطمئنم کمکم میکنه،حال خوبیه امتحان کن

باوجود ویلچری بودنم و مریض بودنم  وقتی دلم بگیره مثل چیز میوفتم ب کار کردن ‌.‌‌ چند نوع غذا میپزم کیک میپزم خونه رو مرتب میکنم یعنی دقیقا دم گاز میخوام از حال برم اما اشپزی حالمو بهتر میکنه بعد سفره که میچینم دعوا دارم مثلا شوهرم جرات نداره نخوره    شب هم میرم بیرون .... ولی همش تو خودمم خیلی کم حرف میشم 

یادت باشه تو این دنیا هیچ چیزی از هیچ کسی بعید نیست... اگر مادر شدی یادت نره اول تو باید شاد و قوی باشی تا بتونی شاد بزرگش کنی یک بچه از همون روز تولدش نگاهش به خنده های مادرشه نه رنگی بودن اتاقش...     شوهر خدا نیست نون شبت گرو اون نیست پس از سر ناچاری کنارش نمون اگر حرمت گزار نیست .
لعنت به زندگی چقدر پوچه🥺

عزیزم قلبت خدا آغوش خدا رو میخواد ... حال دل با او خوب میشود ... امروز شهادت امام جواد علیه السلام به جواد الائمه متوسل شو هر چه قدر می تونی با توجه بگو یا جوادالائمه ادرکنی بهت قول میدم به احسن حال میرسی 

هرکه با مرغ هوا دوست شود ،خوابش آرام ترین خواب جهان خواهد بود...!
2706