2737
2734

فاتحه بفرستید برای مردگان بدوارث و بی وارث کسانیکه هیچ کس ندارن ختم و خیرات کنه براشون

جمیع رفتگان این تاپیک و هفت پشت اونها

مومنین و مومنات

شهدای غواص 

شهدای گمنام 

سیدالشهدا 

زیارت عاشورا اون ساعت بخونید مهمان سفره آقا ابالفضل بشید و جواد الائمه

حاجتت بنویس لایک میکنیم و آمین میگیم

برای رفع مشکل کاری شوهرم دعا کن 

بچه ها برای حاجت هرکس یه صلوات یادتون نره

اللهم صل علی محمد و اله محمو و اجعل فرجهم

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اسمم ریحانه ست...دعا کنید برام...

ریحانه و علی زندگیمون پیشرفت کنه و موفق باشیم

❤️🌱😇ایمان دارم به دست خدا که دستهام رو محکم گرفته و باعث تک تک موفقیت هامه✨اتفاق های خوب همیشه بودن و هستن فقط کافیه ایمان قوی داشته باشین🌕🙏🏻 یه جایی میفهمی که باید سبز باشی تا جوانه بزنی...🌱و من سبز هستم😊🌿

سلام تورو خدا برای سلامتی و ظهور و ازدواج من با اونی که میخوام دعا کنید تورو خدا و قبول بشم و به حاجت هام برسم 

دعا کنید بیان خواستگاریم‌ اونی که میخوام بابام مخالفت نکنه‌ و ازدواج کنیم منم عروس بشم اونی رو که میخوام همون همون 😭😭

بزار از معجزه ها بگم‌ : دعای معراج‌ و چله حق شناس میگن‌ معجزه اسسسسس  امتحان کنید دیگه   سلامتی امام زمان صلوات میشه یه دونه ام برای شهدا بفرستی  میگن امام حسین  کشتی نجاته‌  هر وقت مشکلی داشتی بگو یا حسین  دعای نادعلی ام قشنگه یادتون‌ نره‌ بخونیدش‌   دیگه حضور ذهن ندارم فقط التماس دعای عاقبت‌ بخیری‌ و ظهور   
2738

برای پسر سالم گیر خواهرم بیاد 

شغل خوب گیر شوهرم بیاد

برادرم سر به راه بشه

خواهرم تو درسش موفق باشه

و پدر و مادرم سالم باشن

بقیه هم اگه دیدن دعا کننن مرسی 

بزرگترین ارزوم اینه که همه عزیزام به ارزوهاشون برسن و من بتونم با خیال راحت برای خودم حتی یک ساعت زندگی کنم .
2706