2726

کیک بلدم درست کنم ولی میترسیدم خراب کنم تابه حال تنها درست نکردم 

مامانمم خونست درست کنم میفهمه سورپرایز نمیشه بیرون هم به هیچ بهانه ای نمیشه فرستادش 

امسال یکمم دستم تنگه نمیتونم زیاد تجملاتی کنم 

ایده ای دارین

امروز تولد بابات فردا تولد مامانم

ارمی و کیدرامرم.،اگه دنبال فیلم کره ایید تو هر تاپیکی باشه بهتون کلی معرفی میکنم 🙂💜 کره لاور:)

برو یه کیک بخر 

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

گل سفارش بده بیارن در خونه

در انتظار فردا شب را سحر کن🎵                               با کوله باری از نور از شب گذر کن🎶.                     سرمست و عاشقانه در خود نظر کن🎼                         بشکن در قفس را از تن رها شو🎸                            درمان درد دردمند آن را دوا شو 🎻.                            از خود دمی برون آ محو خدا شو⁦⁦⁦🌬️⁩⁦🌨️⁩🌝          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ی کیک برو از بیرون بخر با چند تا بادکنک 

تنهایی نمیتونم برم بیرون یعنی اجازه ندارم

ارمی و کیدرامرم.،اگه دنبال فیلم کره ایید تو هر تاپیکی باشه بهتون کلی معرفی میکنم 🙂💜 کره لاور:)
ظهر که تو اتاق میخوابن کن  ردش کن خونه خالت

قهرن باهم نمیخوابن از دیروز

خونه خالم بگم بده میفهمه به خاطر تولده

نگا پودر کیک بخر بعد فک کنم فقط با شیر و تخم مرغ هم بزنی اگ نشد اونجا دستور نوشته پشتش 

بعد تولد مامان منم ۱ شهریوره بش گفتم کیک بخر بریم بیرون بعد گفت محرم نیست دیدم محرم بود تو ذوقم زده شد😂😑

اگر قیامت قصه باشه تو رو من کجا ببینم🥲🖤            

میتونی اینترنتی بزنی گل بیارن یا کیک از اسنپ فود بخری

میشه برای چیزی که میخوام یه صلوات بفرستین جورشه🥺🤍 این یه مدت بیو من بودبخاطر دل پاک شما چیزی که غیرممکن بود جور شد🙂👆🏻👆🏻
2706