2726
عنوان

آزمون استخدامی قبول شدم

1546 بازدید | 23 پست

ولی فقط یه نمره از حداقل نمره بالا تر هستم...ب نظرتون امیدی هست مصاحبه قبول بشم؟۲۱نفر به مصاحبه دعوت شدن فقط ۷ نفرو میپذیزن

دعا کنید خواهرم و داداشم ازدواج کنن و خوشبخت بشن ممنون💖

مصاحبه خیلی مهمه

کجاست ؟برای چه کاری؟

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مصاحبه خیلی مهمه کجاست ؟برای چه کاری؟

مرکز استان..یکی از استانای جنوب غربی ..نمیخوام لو برم...برا آموزگار ابتدایی...نمرم ۴۰...امسال خیلی نمره ها بالا بودن...سالای قبل مثلا۴۴بالاترین نمره بود.‌شانس من

مرکز استان..یکی از استانای جنوب غربی ..نمیخوام لو برم...برا آموزگار ابتدایی...نمرم ۴۰...امسال خیلی ن ...

من برام مهم نیست کجایی

منظورم این بود کدوم ارگانی

از کسایی که این مصاحبه ها رو قبول شدن حتمن حتمن بپرس تا راهنماییت کنن

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون

امسال عمومی خیلی سخت بود..اختصاصیا آسون...الان من نمیدونم نمره بقیه چجوریه..ما حد نصاب برامون نزدن..چون نمره ها بالا بود..تا به ۳۸ رسید۲۱نفر پر شد..یکی از کارگندا گف تفاوت نمره ها صدمیه

من برام مهم نیست کجایی منظورم این بود کدوم ارگانی از کسایی که این مصاحبه ها رو قبول شدن حتمن حتمن ...

آموزش و پرورش

سلام 

تبریک میگم‌موفقیت هاتون روز افزون ان شاءالله 

شما چند مدت خوندین واسه آزمون؟

چند بار آزمون شرکت کردین؟

من ارشد حقوقم دوبار بدون مطالعه رفتم اما قبول نشدم

نمیدونم چی بخونم و چطور

از کجا متوجه شدین ثبت نامی دارن؟

۳۰سالمه واسم دیر نیست؟

میشه واسه مادرم که فوت شدن صلوات بفرستید یا فاتحه بخونید🙏
سلام  تبریک میگم‌موفقیت هاتون روز افزون ان شاءالله  شما چند مدت خوندین واسه آزمون؟ چند ...

سلام گلم ..من یه هفته خوندم روزی۱۶ ساعت...ولی جزو نفرات آخرم...احتمالش کمه قبول بشم..نمرم۴۰ بود تقریبا

منابعتون چی بودن؟

همشون مدرسان به جز فنون ک کتاب شعبانیو خوندم..سوالات پنج سال اخیر آزمون استخدامیو هم خوندم و خیلی موثر بود...همون سوالارو بخون و تشزیح کن و بررسی کن میتونی قبول بشی

2706