2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
باتوجه به سلیقت میگم کتابای عباس معروفی خیلی قشنگن همچنین آثار دولت آبادی و احمد محمود، چراغهارو م ...

عباس معروفی سمفونی مردگان و سال بلوا خوندم دوی داشنمداتفاقا

دولت ابادیم جای خالی سلوچ خوندم اونم دوس داشتم

ماهی طلایی درمورد ختنه دختران آفریقایی 

گل برفی و بادبزن مخفی درمورد چین باستان و پای نیلوفری 

خاطرات یک گیشا درمورد یک گیشای ژاپنی 

آکواریوم های پیونگ یانگ و دختری با هفت اسم درمورد کره شمالی 

استخوان های دوست داشتنی  

اینا همه رمان ان

چیز دیگه یادم نمیاد

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
عباس معروفی سمفونی مردگان و سال بلوا خوندم دوی داشنمداتفاقا دولت ابادیم جای خالی سلوچ خوندم اونم دو ...

خوبه. رمانای ایرانی خیلی دلنشینن. حتی داستان کوتاهای جلال ال احمد یا صادق جان هدایت یا صادق چوبک یا غلامحسبن ساعدی یا... 

کیمیاگر

آدم های سمی

سرود کریسمس

اینا قشنگ بودن.

اگه خواستی یه تاپیک هم هست واسه من خیلی کتاب های خوبی معرفی کردن دوستان.

ما افراد رو قضاوت میکنیم چون گناهانمون با گناه اونا متفاوته..                                                                        هر سوالی در حوزه زبان دارید اینجا ازم بپرسید🌱                               "En la búsqueda de la verdad"  

ربکا

کتابای خواهران برونته

کتابای جین آستین

سه شنبه ها با موری

زنی با موهای قرمز

چشمهایش

شما که غریبه نیستید

کتابای منصور ضابطیان هم من دوست دارم که سفرنامه هستن

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10