2726
عنوان

اگه دوست دختر سابق همسرتون به شوهرتون پیام بده

| مشاهده متن کامل بحث + 1112 بازدید | 72 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حرف زدیم ولی الان حال دلم اصلا خوب نیست...گفت شوهر داره و اینا گفتم نداشت باش ازدواج میکردی گفت آره: ...

عزیزم از همون موضوع خواب استفاده کن

بگو تو جای من بودی چکار میکردی

بگو منم خمون کارو بکنم

2728
حرف زدیم ولی الان حال دلم اصلا خوب نیست...گفت شوهر داره و اینا گفتم نداشت باش ازدواج میکردی گفت آره: ...

نمیتونی یه جورایی شماره شوهر زنه رو بدست بیاری؟یا یه پیج فیکی چیزی بزنی تو اینستا آیدی اینیستا شوهرشو در بیاری.

نمیتونی یه جورایی شماره شوهر زنه رو بدست بیاری؟یا یه پیج فیکی چیزی بزنی تو اینستا آیدی اینیستا شوهرش ...

دارم شمارشو 

برای حاجتم یه حمد میخونین؟اگ خوندین لایک کنید منم میخونم ❤😔
که چی بشه؟ اصلا درک نمیکنم زنایی رو که وقتی شوهرشون بهشون خیانت میکنه به هرروشی، میرن یقه ی دختره رو ...

دوست عزیز ما انسان هستیم حیوون که نیستیم باید خودمون هم حالیمون بشه با متاهل وارد رابطه نشیم هم زن مقصرع هم مرد 

اً
دوست عزیز ما انسان هستیم حیوون که نیستیم باید خودمون هم حالیمون بشه با متاهل وارد رابطه نشیم هم زن م ...

مگه من میگم زنه مقصر نیست؟ اون شعورش اگه میرسید با مرد زن دار دوست نمیشد. اونو باید خانوادش تربیت میکردن که نکردن. من میگه یک زن بعنوان همسر، باید از شوهرش بازخواست کنه نه از دختره چون شوهرش باید متعهد باشه و هرکس بیاد سمتش، سست نشه. درضمن لطفا به حیوانات توهین نکنید. حیوونا خیلی از انسانها پاک تر و بی آزار ترن

خب به یکی بگو زنگ بزنه بهش بگه زنت داره هرز میپره ولی تو خودت خراب نکن انگار که خبر نداری از جیزی

شماره شوهرشو ندارم ک فقط شماره دختره رو دارم

مگه من میگم زنه مقصر نیست؟ اون شعورش اگه میرسید با مرد زن دار دوست نمیشد. اونو باید خانوادش تربیت می ...

اتفاقاً از زنه هم باید بازخواست بشه یا تهدیدش کنه به شوهرش میگه 

بعدم حیوونها شعور ندارن هیچ وقت با انسانها در یک سطح نیستن 

اً
پس با یه خط بهش پیام بده من شوهرتو دوست دارم قبلا با هم بودیم  آزارش بده ببین خودش خوشش میاد ...

حس خوبی ندارم:( فقط میخوام شوهرم ادم باشه

2706