2737
2734
عنوان

دکتر زنان یا ماما اینجا هست؟ی سوال جنسی دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 702 بازدید | 26 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم جدا شدی ؟ حالت بهتره؟

سلام عزیزم فعلا نه 

حالم خوبه خداروشکر

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
باید بری پزشک قانونی دکتر زنان خالی ب درد نمیخوره 

سلا م دوست عزیز مبارک باشه بارداریت🥰🥰❤

انشالله بسلامت ۹ ماه و سر کنی نی نیات و بغل کنی🥰❤🤲

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥
2728

ببین منووو 

ایا متوجه هست ک تو ی ادمیییییی 

دور از جونت حیووون نیستی 😐😑😑😑😑😑

میخوام بهت بگم... همینکه تو قوی هستی کافیه تا به هر چی که تو دلتِ برسی...آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.. قسم به لحظه ای که زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو به خواستت میرسونه.وقتایی که میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم آره میدونم.. اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی میدونم، هر کی دوروبرمون بود مثل دیوونه ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید.. همیشه میگفت لحظه هایی که دیوونه بازی در میاری هیچوقت فراموش نمیشن من باید با تو دیوونه باشم:) وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگف میدونی؟:) یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟:) وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگف تو که میدونی.. یبار جلوم وایساد گفت دختر خانوم جذاب تا آخر عمر باید بدونی😍 واسه به هم رسیدن دو تا عاشق دعا کنید😌E&L
سلا م دوست عزیز مبارک باشه بارداریت🥰🥰❤ انشالله بسلامت ۹ ماه و سر کنی نی نیات و بغل کنی🥰❤🤲

اخر جواب آزمایش پیدا کردی ؟

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️
2738
اخر جواب آزمایش پیدا کردی ؟

نه گلم هیچکس نفرستاد 🤦‍♀️🤭

راستی عزیزم جنین داری مشگل از کدومتون بود ناباروری داشتین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه گلم هیچکس نفرستاد 🤦‍♀️🤭 راستی عزیزم جنین داری مشگل از کدومتون بود ناباروری داشتین

جنین اره دارم 

هم تنبلی تخمدان داشتم شوهرمم اسپرمش ضعیف بود 

خدایا مرسی که بغلمو با دستات پر کردی ❤️
جنین اره دارم  هم تنبلی تخمدان داشتم شوهرمم اسپرمش ضعیف بود

انشالله که بسلامت زایمان کنی❤❤

1
5
10
15
20
25
30
35
40