2726

چه غذای بود 

چه وعده مصرف کردی

چند ساعت سیر بودی

من همیشه همین بودم ولی یه دفعه 360درجه تغییر کرد زندگیم..ولی من همین بودم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من پیتزا که میخورم خیلی زود سیر میشم و مدت طولانی هم سیر میمونم کلا با یه برش پیتزا کامل کامل سیر میشم و اگه شب بخورم حتی فرداش میل به صبحانه هم ندارم البته در مورد تمام خوراکی هایی که پنیر پیتزای زیاد داره همین جوری هستم به شدت برای معده ام سنگینه انگار اصلا معده ام نمیتونه هضمش کنه 

2728

یه رژیم افتضاح گرفتم تو یک هفته هشت کیلو کم کردم 😐 کمترین مقدار غذایی که خوردم هشت قاشق برنج بود با یه عالمه خورش و سالاد که تاشب هیچی نخوردم

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️
یه رژیم افتضاح گرفتم تو یک هفته هشت کیلو کم کردم 😐 کمترین مقدار غذایی که خوردم هشت قاشق برنج بود با ...

چه رژیمی

💕هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن ,او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی...💕